Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar şimdi doktorumdan döndüm, hafif bir kanama alanı gözüküyor birkaç gün daha gelebilir korkma dedi progestanı ağızdan al kanama durana kadar günde 2 kere dedi ve iğne yazdı, çok şükür ciddi bir şey yok anladığım kadarıyla 🥲 11+5 olmuşuz cinsiyet tahmininde bulundu ama bu haftalarda değişebiliyor dedi sizin de tahminlerinizi almak isterimm 🥹
Çok şükür bununla geçsin gitsin inşallah canım 🥰 şimdi sakin ol kendini yorma dinlen bol bol. Ben pek anlamam cinsiyetten ama niyeyse erkek hissettim seninkini☺️

Kızlar şimdi doktorumdan döndüm, hafif bir kanama alanı gözüküyor birkaç gün daha gelebilir korkma dedi progestanı ağızdan al kanama durana kadar günde 2 kere dedi ve iğne yazdı, çok şükür ciddi bir şey yok anladığım kadarıyla 🥲 11+5 olmuşuz cinsiyet tahmininde bulundu ama bu haftalarda değişebiliyor dedi sizin de tahminlerinizi almak isterimm 🥹
Bana kız gibi geldi🥰🙏🏻

Genellikle hamilelikte saç dökülmesi olmaz Doğumdan 3 ay sonra büyük oranda saç dökülür diye biliyorum şaşırdım sende duyunca ama biraz bekle mutlaka duracaktır
allahallah ben hamilelikle ilgisi vardır diye düşündüm. eşim stresten çok düşünmekten vs dedi. ama nasıl bi dökülme bi avuç kaldı saçlarım öyle diyeyim. son 20 gündür bu şekilde. banyo yapmaya korkuyorum kafamda saç kalmadı

Çok şükür bununla geçsin gitsin inşallah canım 🥰 şimdi sakin ol kendini yorma dinlen bol bol. Ben pek anlamam cinsiyetten ama niyeyse erkek hissettim seninkini☺️
Aminn inşallah 🥰🥰 bol bol yatıcam evde hiçbir güç beni kaldıramaz 😂😂 yaa ben de erkek hissediyorum ama doktor kız gibi dedi 🙈 sağlıklı olsun gerisi hiç önemli değil heyecan işte 🤭
Bana kız gibi geldi🥰🙏🏻
doktorum da öyle dedi 🥰🥰

Çok teşekkür ediyorum🩷
Pampam ben aynı dıs macunu sampuan gunes kremı falan devam edıyorum ya🤭bunların bır zararı olurmuda?paranoid mi ol diyosun yoksa🤣 ben cips yedim bugun biraz vıcdan yaptım ama canım cektı boyle yedıgımızden içtiğimizden falan bısey olurmu da kızlaaar🫠

Sanırım kanamamın nedeni plasentanın rahmin ağzında olmasıymış, doktor plasentan girişte dedi o an tam anlamadım araştırınca plasenta previa diye bir durum olduğunu öğrendim, onunla alakalı demekki 🤷🏻‍♀️ 22sinde ikili teste gittiğimde soracağım mutlaka

Masallah allahm korusun saglkla buyusun :) sizin ultrason fotosu ne guzel net şekilde çıkmış. Pazartesi doktorun verdigi ultrasondan hic bse anlamadim :)) 9+2ydi ogun. Sanki bebegin gölgesini çekmis sadece :))))

Eklentiler

• 20240813_162817.jpg
    20240813_162817.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 34
Masallah allahm korusun saglkla buyusun :) sizin ultrason fotosu ne guzel net şekilde çıkmış. Pazartesi doktorun verdigi ultrasondan hic bse anlamadim :)) 9+2ydi ogun. Sanki bebegin gölgesini çekmis sadece :))))
Hahahahah gerçekten de 😂 cihazlarla alakalı muhtemelen, daha sonraki haftalarda netleşir umarım 🥰

Pampam ben aynı dıs macunu sampuan gunes kremı falan devam edıyorum ya🤭bunların bır zararı olurmuda?paranoid mi ol diyosun yoksa🤣 ben cips yedim bugun biraz vıcdan yaptım ama canım cektı boyle yedıgımızden içtiğimizden falan bısey olurmu da kızlaaar🫠
Valla ben de hiçbirini değiştirmedim 🤭 canım çektiğinde cips de yediğim oluyor, her gün yemediğimiz sürece bir şey olacağını düşünmüyorum ben açıkçası :) miktar önemli

Merhaba kızlar,
saçları çok dökülen var mı? kel kalacağım sanırım. tahlillerde vs de değerlerim iyi çıktı. folik asit kullanıyorum. banyoda değil sonrasında bile elimi attıkça elime saç geliyor öbek öbek ne olacak böyle? bilgisi olan var mı ?
benim ilk zamanlar aşırı dökülüyordu noluyoruz falan dedim hatta. sonradan bi tık hafifledi ama şu an sıfır değil yanii
Benim doktorum 12. Haftadan itibaren kullanmam gerektiğini söyledi ürünleri
ben nemlendirici bile sürmüyordum dün akşam küçük bi bakım yaptım iyi geldi :) bugün de c vit. ve güneş kremi sürdüm :)
Şu an bebeğin hareketlerini hissetmediğimiz için bu tarz endişeler çok normal canım. Benim daha önce gebelik tecrübem olmasına rağmen acaba orda mı, yerinde duruyor mu endişelerini ben de taşıyorum. Bir sefer karnım ağrıdığında doktoruma mesaj atmıştım. Kanaman yoksa endişelenme demişti. İyidir inşallah bebeklerimiz, Allaha emanet hepsi 🤲
evet bana da doktorum kanama ve ağrı olursa gel demişti yani ekstrem bi durum gözlemlese 10 gün sonra gel falan derdi diye düşünüyoruum

Maşallahh :) bana erkek gibi geldi keseden dolayı dhfsfj

Ben de geçen gün azcık cips yedim, vicdan yapmadım arada olur yaa :)

X