Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya dün koltukta uyumuşum uyandım iyi oldu yarım saat falan içim geçti dedim eşim döndü saat 12 üç saattir uyuyorsun dedi artık saat gün zaman kavramı hiç kalmadı bende

Ya dün koltukta uyumuşum uyandım iyi oldu yarım saat falan içim geçti dedim eşim döndü saat 12 üç saattir uyuyorsun dedi artık saat gün zaman kavramı hiç kalmadı bende
ben de kalktım artık mutfağı topladım şükür churchill yaptım oh en çok aşerdiğim şey faydasında mide bulantısını giderir yazıyor he tavsiye ederiiim

İnsan merak ediyor gerçekten ben de dayanamıyorum beklemeye benim daha önce bir düşüğüm oldu, daha doğrusu kanama vs hiç olmadı kalbi durdu bebişimin, ben hissetmiştim o zaman bir sorun olduğunu, şimdi de tedirginim mesela ama böyle değildi, sanki böyle hormonların çekiliyor gibi oluyor, bulantım zaten yoktu ama göğüsler normale dönüyo o gerginlik hassaslık gidiyo şişkinlik hızlı yorulma vs herşey gidiyo. Korkma bence herşey yolundadır, benim doktorum da tedirginim diye şey dedi bu sefer, kalp atışı duyulup hiçbir sorun yoksa bi problem olma ihtimali çok düşük sonrasında dedi. İçini ferah tut minişler büyüyor benim pazartesi 14 mm di 7+5 te seninki daha da büyük kocaman olmuştur

Kızlar siz diyince baktım momwell diye bir marka gebe annelere özel gördünüz mü duydunuz mu hiç bilmiyorum ama diş macunu da çok önerilmiş.
Bu arada benim sorum da güneş kreminden yana olacak. Hamilelerin kullanabileceği güneş kremi önerebilir misiniz?

Ben Solante Pregna kullanıyorum. Temiz içerikli deniyor, çok da önerilmiş. Tatilde de koruyuculuğunu test ettim ve onayladım, bembeyaz geri döndüm

Al benden de o kadar. Herşeyi ayarladık anlaştık belirledik tatili bu güzel sürpriz çıktı ama olsun bebişimizle yaparız tatilimizi

Ben gebeliğimin başından beri SOLENTA PREGNA kullanıyorum canım. Doktorumun önerisiyle almıştım. Memnun kaldım. Gebelere özel bir güneş kremi.

Kızlar devlette hiç gebelik testi vermedim, sadece kan ve idrar testi verdim. Kalp atışı duyulunca gel gebe izlenimini açalım dediler henüz gitmedim. Devlette gebe olarak düşüyor muyuz? Bilginiz var mı? Nereden bakabilirim buna? Özel sağlık sigortası oluşturmak istedik ama geç kalmış mı oluyoruz?

Canım doğru mu anladım bilmiyorum ama, özel sigortaların çoğu anlaşma sonrası regl olma şartını koşuyor. Bu da dr kontrollerinden ispatlanıyor.

İçimi rahatlattın
Benim karşıma reklamları hep çıkıyorrrrr.

Benim doğum sigortam vardı öncesinde hamile olmamak gerekiyor. O sürede çocuğu kaybettim maalesef şimdi hastaneden doğum paketi aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…