Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar mideniz yaniyor mu acaba? Benim cok reflu oluyor
Benim arada oluyor canım ama sürekli meyve tükettiğim için midemi rahatlıyor. Bir de soda içiyorum her gün o da iyi geliyor
Al benden de o kadar. Herşeyi ayarladık anlaştık belirledik tatili bu güzel sürpriz çıktı ama olsun bebişimizle yaparız tatilimizi
Yarısını bilmeden onunla yapmışız. Diğer yarısını da bilip onunla yaptık
Valla ben aynı macundan devam. Bişey olmaz o kadar diye düşünüyorum. Şampuanda da dikkat etmiyorum açıkçası
Ya işte takıntı yapıyoruz
Gebe olduktan sonra yapan sompo sigorta var canım o da sadece medicanalarda geçerli. Benim sigortacım onu söylemişti. Bir de kuzenim mutlaka devlete bir kere de olsa git muayene ol kaydın olsun dedi. Salı gidicem inşallah

Aynı ben 3 hafta zor dayandım yarın kontrolüm var inşallah her şey yolundadır Sonra tekrar 3 hafta sonra kontrol resmen sabır denemesi oluyor bize:)

Gönlüne göre olsun inşallah ay beni de bekliyor bu kavgalar toka kavgası kıyafet kavgası yandım yandım ama ilerde inşallah sıkı bi bağları olur ve kimseye ihtiyaçları olmaz iki kız kardeş çok güzel

Gebe olduktan sonra yapan sompo sigorta var canım o da sadece medicanalarda geçerli. Benim sigortacım onu söylemişti. Bir de kuzenim mutlaka devlete bir kere de olsa git muayene ol kaydın olsun dedi. Salı gidicem inşallah
Bir kerede olsa gitmemiz gerekiyorsa gidelim bari kuzu

Ne guzel canim bulantin bitmis darisi bana

Günaydın kızlar, dün bir anda akıntı hissettim wc gittim bi baktım iç çamaşırım kıpkırmızı dolmuş apar topar acile gittim kanama alanı yine gözükmedi ben hiçbir şey anlamadım bildiğiniz komple kırmızı dolmuştu çamaşırım ve alttan muayene oldum kalktığımda yine her yer kan olmuştu.. kan alındı pıhtılaşma vs normal çıktı neden bçyle oluyor anlamış değilim sabah akşam fitil kullan dedi, bugün kendi doktoruma da gideceğim dua edin lütfen

Canım günaydın sıkma canını böyle olup hamileliğini sağlıklı geçiren çok kadın var. Sen doktorunu dinle. Bir de fitili sabah alınca rahat edemezsen ikisini gece yatarken at demişti doktorum bana. Sen de bir sor doktoruna istersen daha etkili olur belki gece uyuduğun için. Dualarım seninle

Çok teşekkür ederim canım o daha mantıklıymış bi sorarım gittiğimde, hayırlısıyla atlatalım bütün aksilikleri hepimiz

Şöyle ben 3 sene önce başlatmıştım özel sağlık sigortamı ve doğum paketi için şunu demişti sigortacı en az 6 ay hamile kalmaman gerekiyor, 6 ay içinde hamile kalırsan doğum paketinden yararlanamıyorsun direkt ücretli hizmet alabilirsin sigortan yokmuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…