Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben beceremedim sanki olmadı gibi

Esim anliyorum kiz istiyor aslinda onunda benimde gonlu kizdan yana ama kimse itiraf edemiyor saglikli olsun da diyoruz tesekkurler canim keseden dolayi mi tahmin ettin
En doğru yöntem kemiklere göre dr ların 10. Haftada yaptığıymış, kemikleri paralelse kız dikse erkek demişti bi arkadaşıma dr u, kız olunca = işareti gibi demişti, sanki seninkinde belli oluyor kemikler gibi geldi

Esim anliyorum kiz istiyor aslinda onunda benimde gonlu kizdan yana ama kimse itiraf edemiyor saglikli olsun da diyoruz tesekkurler canim keseden dolayi mi tahmin ettin
Şöyle göstermeye çalıştım ama görür görmez bu kız dedim bakalım ne çıkacak sağlıkla sıhhatle mutlulukla gelsin

Eklentiler

• IMG_1925.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar az önce şeftali yiyeyim dedim sapa sağlam ısırdım ve içinde kurtlar varmış ay acaba yedim mi bir kaç ısırık yutmuştum Çok tedirgin oldum yuttuysam acaba bir şey olur mu

Ağğğğğ ne diyosunnn kız hiç sancı çekmemiş mi amanınnnn

Ay kuzum inşallah yememişsindir. İnşallah bende yememişimdir öyle hunharca yedim o çekirdeğe bile bakmadım

Bu doğru doktorum bana 11. haftada kemik yapısına bakılırsa kız demişti ve kızım oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…