Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ultrasonda on haftadan sonra bebeğin hareket ettiğini görebilirmişiz galiba. Bana denk gelmedi ama hareket ederken gören var mı? Ben göremedim hareket ettiğini
Ben 10+3 ün bugün baktık çok hareket ediyordu eli kolu durmuyordu şoka girdik tabi gitmeden bi küçük parça tatlı yedim onun da etkisi olabilir

Tatlıyı birkaç kişi daha söyledi gitmeden mutlaka deneyeceğim teşekkür ederim
Detaylı ultrasonda doktor meyve bile tüketmeni istemiyor organlara tamamen bakabilmek için bilgin olsun normal muayenede ye ya çok farklı bir duygu minicik şey nasıl hareket ettiriyor kollarını ayaklarını hala ağlıyorum

Yaaa bunu da duymadım ben 12. Hafta kontrolüne gideceğiz bana doktorum birşey demedi ama ben yine de yarım saat önce bir tatlı yerim zaten öğlene doğru 11 de kontrolüm kahvaltı sonrası ve evet gerçekten büyülü birşey ilk hamileliğim durup durup eşime içimde canlı biri yaşıyor büyüyor hareket ediyor falan diyorum durup dururken ama görmek de istiyorum artık benimki hep hareketsizdi şimdiye kadar

Senin minnoş uykuyu seviyor belli

Kizlar sacma belki 9.haftadayim ama ben sanki bazen hareketlerini hissediyorum karnim geriliyor ortasinda birsey var gibi sonra geciyor
Ya bunu kuzenim bana sordu geçen hafta aynı senin gibi tarif etti ben hissediyordum onuncu haftada sende de var mı diye. Bende yok öyle birşey ama sen söyleyince hatırladım. Hatta bir damar çekiliyor gibi oluyor sanki birşey kayıyor dedi. Öyle birşey mi bilmiyorum ama hissediyor olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…