Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dur gidince sorcam söylesin 😅

Artık sende de yazıyor💞

Ay haftaya salı devlet hastanesine randevu aldım çok heyecanlııııı 😅😅😅

Ahhahahah kuzenim öyle doğurdu desem ama bilmeden. O kaynar suyla yıkanır gene yıkanmış sonra tuvaleti gelmiş. Alaturka tuvalete geçiyor neyse bitiyor işi altını temizlerken cocugun saçları eline geliyor🙈koridorda doğurdu hemen ambulans falan çağrılmış

Hesap detaylarına gir orda altlardaaa anneler kulubüne tıkla💞
Ben beceremedim sanki olmadı gibi

Esim anliyorum kiz istiyor aslinda onunda benimde gonlu kizdan yana ama kimse itiraf edemiyor saglikli olsun da diyoruz 😊 tesekkurler canim keseden dolayi mi tahmin ettin🥰❤️
En doğru yöntem kemiklere göre dr ların 10. Haftada yaptığıymış, kemikleri paralelse kız dikse erkek demişti bi arkadaşıma dr u, kız olunca = işareti gibi demişti, sanki seninkinde belli oluyor kemikler gibi geldi 😍

Zofran olabilir canım seninki zofran kullanılmıyor isimler benzer
Tekrar kontrol ettim zofer le zofran isimleri nedeniyle karışıyor olabilir
IMG_1923.jpeg
IMG_1924.jpeg

Esim anliyorum kiz istiyor aslinda onunda benimde gonlu kizdan yana ama kimse itiraf edemiyor saglikli olsun da diyoruz 😊 tesekkurler canim keseden dolayi mi tahmin ettin🥰❤️
Şöyle göstermeye çalıştım 🙈 ama görür görmez bu kız dedim bakalım ne çıkacak sağlıkla sıhhatle mutlulukla gelsin 🥰

Eklentiler

• IMG_1925.jpeg
    IMG_1925.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar az önce şeftali yiyeyim dedim sapa sağlam ısırdım ve içinde kurtlar varmış 🥹 ay acaba yedim mi bir kaç ısırık yutmuştum 🤦🏻‍♀️ Çok tedirgin oldum yuttuysam acaba bir şey olur mu 🙁

Dur gidince sorcam söylesin 😅

Artık sende de yazıyor💞

Ay haftaya salı devlet hastanesine randevu aldım çok heyecanlııııı 😅😅😅

Ahhahahah kuzenim öyle doğurdu desem ama bilmeden. O kaynar suyla yıkanır gene yıkanmış sonra tuvaleti gelmiş. Alaturka tuvalete geçiyor neyse bitiyor işi altını temizlerken cocugun saçları eline geliyor🙈koridorda doğurdu hemen ambulans falan çağrılmış

Hesap detaylarına gir orda altlardaaa anneler kulubüne tıkla💞
Ağğğğğ ne diyosunnn kız hiç sancı çekmemiş mi amanınnnn 🤲🏻😭😭😭😭

Ay inanamıyorum ya böyle bir şeyle ilk defa karşılaştım ve çok severim merak etme canım olsa farkederdin dıştan sapa sağlam çekirdeğe doğru siyahlık ve ben anlamadım yumuşak bir meyve olduğu için çekirdeğe gelene kadar 🤦🏻‍♀️
Ay kuzum inşallah yememişsindir. İnşallah bende yememişimdir öyle hunharca yedim o çekirdeğe bile bakmadım 🤣

En doğru yöntem kemiklere göre dr ların 10. Haftada yaptığıymış, kemikleri paralelse kız dikse erkek demişti bi arkadaşıma dr u, kız olunca = işareti gibi demişti, sanki seninkinde belli oluyor kemikler gibi geldi 😍
Bu doğru doktorum bana 11. haftada kemik yapısına bakılırsa kız demişti ve kızım oldu 😍

X