Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bende merak ediyorum bebeği her hafta görmek istiyorum insan acaba büyüyormu iyi mi diye düşünüyor daha 2 hafta var muayeneye bekleyincede zaman geçmiyormuş 😅kendimi oyalamaya çalışıyorum bizim burdaki hastanede de 35 binmiş suan doğum muayene 1200 allah her konuda hepimize kolaylık versin hem hamileliğimiz kolay olsun hem doğumumuz kızlar

Erkekler anlamıyor ben ağlayınca üzülünce birazda karnındakini düşün diyor
Ben kimi düşüneceğimide şaşırdım
Bir bebek kadar bile beslenemiyorum
Kendime bile hayrım yokken hangi birini düşğneyim gerçekten sütten kesmeside çok yıpratıcı kes demesi dile kolay bağ kısmını anlamıyorlar
Ne bileyim herşey üst üste gibi
Bende çok azaltmıştım bebeğim hasta olunca eskiye döndük deli gibi emmek istiyor arrık
ah çok zor canım işte.. bi de hani 3 gün ağlar susar diyor mesela ama o günü sen bi de gel bana sor.. şuan kafamda her duyguyu aştım yine de kıyamamakla birlikte, en çok o ağladığında uykusuz kalacağım geceler anlar var. nasıl aşçaz bilmiyorum. yani uykumu alamazsam güçten iyice düşerim e o zaman da daha kötü değil mi emzirmekten. ay bilemiyorum yaa. bu pazartesi de yurtdışına döndüm burdaki doktoruma gideceğim bakalım o ne diyecek.

Hepsiyle birlikte yorumluyor, birbirine olan dengesi de önemli demişti. Şimdi baktım t3 değerime 2.91 çıkmış, hızlı artmamış gibi yorumladım kendimce 2 ay önce de 2.64’müş çünkü. Ama cumartesi doktorum ne diyecek ben de bilemiyorum.

Dahiliye veya endokronolojiye gidersen seni doktorlar en iyi şekilde yönlendirir canım 🙏🏼
Birde dahiliyeye gitmeyi deneyeyim canım. Çok teşekkür ederim 🌸

Benimkinde de yazmıyor 🥲🥲her yerini inceledim
Dur gidince sorcam söylesin 😅
Aşkımsu sende anneler kulübü yazıyor 🙈♥️
Artık sende de yazıyor💞
Sor bacım beni de aydınlat ne zaman gideceksin 😄
Ay haftaya salı devlet hastanesine randevu aldım çok heyecanlııııı 😅😅😅
Evde doğurmak daha iyi yeminle şu an bi komplikasyon dan korkmasam girip banyoda sıcak suya oturur doğururum 🤣🤣🤣🤣
Ahhahahah kuzenim öyle doğurdu desem ama bilmeden. O kaynar suyla yıkanır gene yıkanmış sonra tuvaleti gelmiş. Alaturka tuvalete geçiyor neyse bitiyor işi altını temizlerken cocugun saçları eline geliyor🙈koridorda doğurdu hemen ambulans falan çağrılmış
Nasıl yaptınıs kıslar biz de deneyelim 😁🌸
Hesap detaylarına gir orda altlardaaa anneler kulubüne tıkla💞

Dur gidince sorcam söylesin 😅

Artık sende de yazıyor💞

Ay haftaya salı devlet hastanesine randevu aldım çok heyecanlııııı 😅😅😅

Ahhahahah kuzenim öyle doğurdu desem ama bilmeden. O kaynar suyla yıkanır gene yıkanmış sonra tuvaleti gelmiş. Alaturka tuvalete geçiyor neyse bitiyor işi altını temizlerken cocugun saçları eline geliyor🙈koridorda doğurdu hemen ambulans falan çağrılmış

Hesap detaylarına gir orda altlardaaa anneler kulubüne tıkla💞
Sağol canım yaptım olmuştur inşallah 🤣

X