Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar gebelikte tiroit sorunu yaşayan var mı? TSHlarınız kaç çıktı? İlaç kullanan var mı? Birde Serbest t3 yüksekliği triot yüksekliği demek mi ? Bilgisi olan var mı acaba?

Kızlar gebelikte tiroit sorunu yaşayan var mı? TSHlarınız kaç çıktı? İlaç kullanan var mı? Birde Serbest t3 yüksekliği triot yüksekliği demek mi ? Bilgisi olan var mı acaba?
Ben canim 2,74 tu ilac baslatmisti diger dojtor ancak bu gittigim senin ilac kullanmana gerek yok ki dedi bir daha tsh istedi haftaya eger cok yukselirse ona ilac verilmeli dedi

Bugün midem bi tuhaf yani bulanıyor mu bulanmıyor mu anlayamıyorum tuhaf bişey dalgalanıyor gibi

Ben canim 2,74 tu ilac baslatmisti diger dojtor ancak bu gittigim senin ilac kullanmana gerek yok ki dedi bir daha tsh istedi haftaya eger cok yukselirse ona ilac verilmeli dedi
Benim serbest t3yuksek çıkmış. Senin kaçtı canım serbest t3 ? Benim folik asitten dolayı da yüksek çıkmış olabilir dedi. Hiç bişey anlamadım canım sıkıldı neyi içeceğim bilemiyorum. Kanda almadı pazartesi tekrardan çağırdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…