Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım şehir Hastanesi'nde her doktor ilgili olmuyor maalesef. Haftasıyla uyumlu kalbi atan bir miniğin var kendi doktorunu bekle en sağlıklısı o olacak demek ki
İşlemler hızlı yürüyor ama evet bu sefer doktor konusunda şanslı değildim. Çok şükür miniğim yerinde Pazartesiye kadar bekleyeceğiz artık.

Uyuyor muydu acaba minik bebiş? Ben 9+5 de gittiğimde görmüştüm. Kolları bacakları kıpır kıpırdı
Bilmiyorum ki hiç dikkat etmedim de heyecandan. Kalp atışı falan normaldi aslında gelişimi de normal dedi doktor. Bakalım lekelenme kahverengiye döndü ve çok azaldı. Haftaya perşembeye kadar sabredeceğim artık

Kızlar nasılsınız bebişleriniz de siz de umarım iyisinizdir. Koku hassasiyeti tam olarak ne zaman geçiyor? İnanın normalde alınmayacak ne kokusu varsa her şeyi alıyorum. Dünyada her şeyin kokusu varmış. Şikayet etmiyorum allahım yanlış anlama lütfen. Ama çok yorucu olmaya başladı. Güneş alayım diye parka çıktım buram buram çim kokuyor ağaçlardan da koku geliyor. Evde de her şey kokuyor. Eşim hiçbir şeyin korkmadığını söylüyor.

ayy bu ben hahhaha dolaba kahve gizlemişler diyorum burası kahve kokuyoo oha dediler ordan nasıl aldın jkfkjf diyorum k9 gibi oldum ahhaha

Senin bebişinde küçükmüş benimki gibi
evet canım seninki biraz daha küçük hatta. ama zor ya canım çıkıyo diyebilirim. emzirmeyi bıraktırma en çok kafamı yoran şey. azalttık aslında ama bırakmak çook zor. eşim başımın etini yiyo karnındakini düşün diye, ama bırakmaya çalışmak şuan beni daha çok yoruyo eziyet resmen. mama deniyorum 3 gündür. asla içmek istemiyor onu deneyince daha çok emmek geliyo aklına.. nasıl yapçam bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…