Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım ilk 2 kızım tüp bebekle oldu, bu bebiş normal yolla çat diye süpriz oldu
ilk kızımdan sonra da ben normal yolla hamile kaldım aynı zamanlarda hem de o da süpriz olmuştu, kızım 11 aylıktı o zaman, ama 20. haftada kaybettik bebişimizi.
sonra tekrar tüp bebek denedik kaç kere 2. kızım oldu şükürler olsun. şimdi de o 10 aylıkken hamile kaldım, ve işin ilginç tarafı ben yurtdışında yaşıyorum 2 süpriz gebeliğimi de türkiyede öğrendim. hayırlısyla sağlıkla ilerler inşallah hepimizinki de

Hayır canım geç kalmasının zaten sadece 20 .haftalar arıyorlar aşı için ben 18.hafradayim hiç arayan soran yok şuan

Senin bebişinde küçükmüş benimki gibi

Kızlar merhaba, şuanki durumumdan bağımsız 1 haftadır ağzımda yaralar var. Normalde pek çıkmaz şuan 2-3 tane büyük yara var. Ağız bakımıma dikkat ediyorum, karbonatla gargara yapıyorum. Sizde de oluyor mu, ne yapıyorsunuz?

Ben gebe olduğumu öğrenmeden önce ağız yaram çıktı hayatımda ilk kez. Dişlerimi sızlatıyordu. Gebeliğimi öğrendiğim hafta geçti kendi kendine

saf karadut özü ağız yaralarına çok iyi gelir. hem de gebelik içinde sağlıklı. eğer bulabilirsen çok iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…