Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

saf karadut özü ağız yaralarına çok iyi gelir. hem de gebelik içinde sağlıklı. eğer bulabilirsen çok iyi olur
Karadut özü hamile kalmadan önce suya karıştırıp günlük içiyordum. Hamile kaldığından beri içmedim. Doktoruma sormadan dedim. Bir zararı var mıdır, yani içebilir miyim şuan da? Bir bilgin var mı?

Bugün şehir hastanesine kan vermeye gittim. Gitmişken de ense ölçümü vs baktırayım dedim ama doktor ikili taramayı orda yaptırmayacağım için detaylı bakmadı. İkili taramayı yaptıracak olsaydım riskli gebelik bölümüne yönlendirecekmiş, orda bakılacakmış. Ama hem orda, hem de özelde yaptıramazmışım ikili taramayı. Bir sefer yapılır dedi. Ekrandan bebeğimi göremedim bile. Sadece kendisi baktı. Görüntüden çıktı da vermedi. Bana da haftasıyla uyumlu dedi, kalp atışını dinletti. Pzt kendi doktorumda her şey yolunda gider inşallah.

Bugün şehir hastanesine kan vermeye gittim. Gitmişken de ense ölçümü vs baktırayım dedim ama doktor ikili taramayı orda yaptırmayacağım için detaylı bakmadı. İkili taramayı yaptıracak olsaydım riskli gebelik bölümüne yönlendirecekmiş, orda bakılacakmış. Ama hem orda, hem de özelde yaptıramazmışım ikili taramayı. Bir sefer yapılır dedi. Ekrandan bebeğimi göremedim bile. Sadece kendisi baktı. Görüntüden çıktı da vermedi. Bana da haftasıyla uyumlu dedi, kalp atışını dinletti. Pzt kendi doktorumda her şey yolunda gider inşallah.
Canım şehir Hastanesi'nde her doktor ilgili olmuyor maalesef. Haftasıyla uyumlu kalbi atan bir miniğin var🥰 kendi doktorunu bekle en sağlıklısı o olacak demek ki ❤️

Dün eşim evde yemek yok diye gelirken 4 lahmacun yaptırmış. Dün bir tane yedim bugün de ısıttım bir tanesini daha yedim.🤣 maya91 maya91
ohhh şifa olsun hahaha ben de dün 1 tane lahmacun 1 tane içli köfte yedim çoook güzeldi. Gene olsa gene yerim ama abartmamak gerek :)
Her aşamada farklı birşeye takılıyorum ya ☺️ ay çok heyecanlı yaa inşallah görürüm yakında 🥰 haftaya Perşembe kontrolüm
ohh o zaman görürsünn :KK19:
Evet canim senin de boyle goruncek buyumusler bile kalp atis hizi wmf olan sanirim 90 yaziyor erkek sanirim zaten oyle hissediyorum😊
erkeklerin daha yavaş atıyormuş di mi? ama wmf nabız olmayabilirr

ohhh şifa olsun hahaha ben de dün 1 tane lahmacun 1 tane içli köfte yedim çoook güzeldi. Gene olsa gene yerim ama abartmamak gerek :)

ohh o zaman görürsünn :KK19:

erkeklerin daha yavaş atıyormuş di mi? ama wmf nabız olmayabilirr
Zararı olmaz da kilo yapar işte bende yine olsa yine yerim de bitti🤣

X