Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım patates kızartma bulandırmıyor tek bi de tost . Aynen sulu yemek öyle yapıyor maalesef acildeki doktor kuru şeyler yiyebilirsin dedi bana . Hiç iyi beslenmiyorum sıkıntı olur mu acaba
benim de beslenmem çok güzel değil. sağlıklı şeylerin çoğunu tüketmiyorum. canım ne isterse yiyorum. ilk 2 gebeliğimde tüp bebekti çok dikkat ettim artık bıktım dikkat etmekten. şuan abartıya kaçmadan herşeyi yapıyorum.

Benimde var ishal durumum. İnternette hormon değişikliğine göre olabilir yazıyor.

Çok aşırı dikkat et canım benim.Bende mecburen girdiğim oluyor ama aşırı dikkat ediyorum.

Benim tüp bebek 2 ay zaten evdeydim çok bunaldım çok . Yemek yiyememek ayrı evde durmak dinlemek ayrı yordu. Psikojik olarak çöktüm . Aslında memleketime gidesim var 9 saat yol arabayla . Orası yeşillik temiz hava kesin bana iyi gelir ama doktor izin verir mi bilmiyorum çok bunaldım . tabiki Rabbim evlat nasip ettiği için şükürler olsun. Ama bulantı çok zorladı yemek yapamamak vs.

Bende aynı şekildeyim bağırsaklarımda feci sancılarda dolaşıyor

Bende de oluyor sık sık haftada iki gün ishal gibiyim. Yani fazla hareketli karnım ama hamilelikten önce de öyleydim ben. Havalar çok sıcak ve terleyip soğudukça bağırsaklar etkileniyor. Hamilelik ve hormonlar da etken. Böyle düşünüyorum artık çok düşündüm ben de başka cevap bulamadım

Çok fazla su içiyorum . Onun dışında çaydan vazgeçemedim Çok açık şekersiz içiyorum
bana doktorum günde 2-3 bardak açık çay bi fincan kahve içerbilirsin dedi. o şekilde yapıyorum çevremde de her arkadaşım bu şekilde devam etti. yani bazı şeylerin çok gereksiz yere kısıtlandığını ve hamilelerin kendine eziyet ettiğini düşünüyorum. çaydan vazgeçmenize gerek yok yani :)

Aslında ben de bu kafadayım Dikkat ediyorum genel şeylere ama bana iyi hissettiren şeylerden vazgeçmiyorum gibi Psikolojinin her şeyden önemli olduğuna inanıyorum Bir an acaba bir ben mi böyleyim diye burada kuşkuya düştüm ama Dediğin doğru teşekkürler hatırlatma için

Arkadaşım sigara içiyor ve bırakmayı denediği halde bırakamadı ve kendisini çok kötü etkiledi bu. doktor en sonunda madem öyle tamam bırakma dedi. son ana kadar doğuma gidene kadar sigara içti ve 3 tane maşallah sağlıklı çocuğu var. hiç sıkıntı yaşamadı. elbette sigara içelim vs demiyorum ama bu en basit örnek yani. bazı insanlar kahveden öcü gibi kaçıyor ya da zararlı şeylerden. ben hiç içmiyorum vs diyorlar sanki bi insanın yavrusunu annesinden çok biri düşünebilirmiş gibi. yani ben o yüzden abartılmadığı sürece herşeyin kararında olmasından yanayım. hamileyim diye kendime dünyayı dar etmiyorum. mesela bugün iş çıkışı profiterol alacağım canım çekti oh gidip çayla mis gibi yerim. :)

dr um düşecek, sağlıksız bi gebelikse ne yaparsan yap engel olamazsın dedi. ama sağlıklıysa ve düşmeyecekse ne yaparsan yap düşüremezsin dedi. yani bence psikoloji çok önemli :)

Ben tiksindim ya bu süreçte o yüzden hiç çay içemiyorum ki bergamotlu caya bayılan ben kokusuna bile tahammül edemiyorum kahve de aynı şekilde ay yemek düşündükçe bile midem bulanıyor

profiterol mü hıııı o kadar özledim ki tatlılarııı offffff

Amin canım sen yurtiçi mi yurtdışı şirkete mi yaptıracaksın konuştunuz mu hiç? Ben sormayı unuttum pazartesi arayacağım yine muayeneyi
İntergeni önerecek sanırım doktorum. 19 unda ikili tarama için gideceğim. O zaman detaylı konuşuruz ama ben firmayı bilgi almak için aradığımda cihazlarının yurt dışında kullanılan cihazla aynı olduğunu söylemişlerdi. Sen konuştun mu doktorunla?

Evet canım yurtiçi genoks 10 bin nakit

Hahah illaki o seccek yani ya iyi sizinkiler konusuyor bebekleriyle benim esim hala alisamadi sanirim bazen opuyo bazen unutuyo kalp atisini 5+4 iken duymustuk diyo bu kadar kucuk seyin kalp atisi mi olur kaydetmisler bir ses diyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…