Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim. Ben 12. Hafta içindeyim 14 de mi vermek lazım o zaman bilemedim. Bi de sizde bi şey çıkmadı çok şükür değil mi bu testler de insanı yoruyor ya stresli bekleme süreci
Eşten alınıyor ise haftanın bir önemi yoktur sanırım. Bize geçen yıl mayıs ayında nikah tarihi alırken yapılmıştı.

Maşallah

Canım biz hamile kaldıktan sonra yaptırdık. Erkekten bakıyorlar zaten önce. Normalde 1-2 ayda çıkıyor ama hamile olduğumu belirttik özellikle şans mı yoksa gerçekten hamileyim diye mi bilmiyorum 15 günde çıktı sonuç sağlık ocağından. Erkekte yoksa kadına bakmıyorlar zaten.

Ay evet, benim de arkadaşım yanlış hatırlamıyorsam 7 aya kadar tiksinme, çıkarma yaşadı. Hatta karnı burnunda ben ne zaman hasta değil de normal hamile gibi gezeceğim kıyamam.
Arkadaşın doğum yaptı mı?

Kızlar iyi akşamlar yaklaşık 3 gündür akşamüstü başlayan bir baş ağrım var tansiyonum normal başına gelen var mı 12.haftadayım
Canım ben de 14+1 im 2 gündür geçmiyor baş ağrım normal yazıyor her yerde sanırım değişen vücut ve kan basıncına ayak uyduruyor vücut.

Al benden de o kadar 2. Trimestera girdik hala tavuk ve çiğ soğan kokusundan tiksiniyorum. Kusmalarım geçti ama bulantım hala devam zar zor yemek yiyorum kayınvalidem ile aynı binadayız sağolsun her gün arayıp ne istersem o yemeği yapıp indiriyor yoksa çok zorlanırdım. anlamadım valla bu prenseslik balayı ne zaman. 1.76 boyum 75 kg ile hamile kalmıştım en son 72.5 tum yiyememekten.

Ben 9 haftada 8 kg verdim. Öncekine göre yarım porsiyon yiyebiliyorum. Kahvaltı biraz güzel (1 kibrit kutusu peynir, 5 zeytin, 3 çeri domates ve 1 ekmek(bu benim için çok çok fazla)) yaptıysam akşama kadar hiçbir şey yemek istemiyorum. Akşam da yine ya 1 kase çorba ya da yarım porsiyon yemek yetiyor, daha fazlasını midem almıyor. 80 kg ile başlamıştım bir de öyle zayıf da değildim ama bu süreçte midem kabul etmiyor fazlasını. Ben de hala cinsiyeti öğrenemeyenlerdenim. 14+5 olduk ve cinsiyet partisini 18. Haftada yapabileceğiz. Dolayısıyla biz de o zaman öğrenebileceğiz. Biraz ona canım sıkkın hevesim kursağımda kaldı doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…