Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Asiri bulanti yapiyor bana yemekle icecek bi bende mi oyle acaba?
Kastettiğin şey yemekle içecek tüketmekse ben yemekle içecek tüketmiyorum ya yarım saat öncesi ya da yemekten yarım saat sonrası çünkü uzmanlar da zaten böyle öneriyor. Yemekle içecek hiç tüketmem

Sağol canım bende gebelik öncesi de hep oluyordu bir aydır evdeyim mesela yatıyorum bulantıdan dışarı çıkamıyorum hala var ama dışarı çıktığım zamanlarda da dönene kadar mecbur bşr tuvalet Faslı yapıyordum

Hangi marka yurt içi yurt dışı?

genoks yurt içi mi yurt dışı mı Nasıl karar vericez bunlara ya ?
Canım genoks yurtiçi ben doktoruma yurtiçi mi daha iyi yurtdışı mı dedim genoks yollardır öneriyoruz çok iyi bir firma yeterli dedi illa yurtdışına göndermene gerek yok dedi

Günaydın kızlar biz bu gün 9+0 hafta olduk sanırım 3. Aya başladık günler ne çabuk geçiyor Ay sonu cinsiyet belli olur mu sizce
En çok seninkini merak etmeye başladım hadi inşallah gönlüne göre olsun daha bir ayımız var erkek senedi diye duydum ama 2025 ten sonra doğanlar ne olur bilmiyorum

sıkıntı yok canımm, doktorum kahve akıntın çoğalırsa ağrı çok olursa gel demişti. Onun harici sorun yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…