Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

En çok seninkini merak etmeye başladım hadi inşallah gönlüne göre olsun daha bir ayımız var 🥹 erkek senedi diye duydum ama 2025 ten sonra doğanlar ne olur bilmiyorum 🤣
Geçen senede erkek senesiydi ama 😭
Heralde bu bölgeden bölgeye değişiyor bir kızımda erkek yoğunluk varken bir kısımda kız oluyor
Kizlar prilam receteli fiyati ne kadar ben 350 tl ye aldim ozel yazdigi icin mi oyle acaba?
Bizde 400 civarına aldık sanırım reçeteyi unuttum dedi eşim bilmiyorum ama reçeteli ne kadardı

Heralde bu bölgeden bölgeye değişiyor bir kızımda erkek yoğunluk varken bir kısımda kız oluyor

Bizde 400 civarına aldık sanırım reçeteyi unuttum dedi eşim bilmiyorum ama reçeteli ne kadardı
Esim bugun almis canim saglik ocagina yazdirdi 2 si 170 tuttu dedi 2 kutu prilam fiyati

Doktor tahmini doğum tarihini ne zaman söylüyor?
Canım ultrason kağıdı verdi mi hiç doktorun orda da yazıyor ama genelde uymuyor 38 den itibaren her an gelebilir bebişler

2024 için diyorlar canım biz 2025 te doğurcaz belki geçmiştir 🤣 Bende acaba yakalayabildik mi diye merak ediyorum 😁
bu uygulama da falan yazan mı acaba
Banu çiftçi kullanıyorsan gebelik zaman çizelgesi var orda da gösteriyor canım
Valla bende merak ediyorum sabırsızım çok 🥺 ay sonunu iple çekiyorum 🤲🏻😁
Hadi inşallah gönlüne göre olmuştur canım 🙏🏻
Kızlar büyük bi gözün aydın alabilirim sanırım . :) Eşimi baba ismi sevdasından vazgeçirdiiiimmm :halay:
Kız hadi gözün aydın nasıl ikna ettin 😄🧿

Canım ultrason kağıdı verdi mi hiç doktorun orda da yazıyor ama genelde uymuyor 38 den itibaren her an gelebilir bebişler

2024 için diyorlar canım biz 2025 te doğurcaz belki geçmiştir 🤣 Bende acaba yakalayabildik mi diye merak ediyorum 😁

Banu çiftçi kullanıyorsan gebelik zaman çizelgesi var orda da gösteriyor canım

Hadi inşallah gönlüne göre olmuştur canım 🙏🏻

Kız hadi gözün aydın nasıl ikna ettin 😄🧿
evet kağıt var ama tarihi yazmıyor sanırım kağıtta evde. o uygulamayı sildim ben ücretli oldu :) diğer uygulamada yazıyor ama dediğin gibi tabii onlar 40 haftayı baz alır :)

hahaahah yaa sorma çok pis takıntı yaptım. Bak dedim senin yüzünden hamileliğim stresli geçecek işte bilmem ne çocukla dalga geçecekler bır bır söylendim :) bu kadar taktığını bilmiyordum diyo :işsiz: O zaman kağıtlara 20 isim yaz ben seçeyim diyo ahaah

evet kağıt var ama tarihi yazmıyor sanırım kağıtta evde. o uygulamayı sildim ben ücretli oldu :) diğer uygulamada yazıyor ama dediğin gibi tabii onlar 40 haftayı baz alır :)

hahaahah yaa sorma çok pis takıntı yaptım. Bak dedim senin yüzünden hamileliğim stresli geçecek işte bilmem ne çocukla dalga geçecekler bır bır söylendim :) bu kadar taktığını bilmiyordum diyo :işsiz: O zaman kağıtlara 20 isim yaz ben seçeyim diyo ahaah
Hadi gözünaydın ama 20 de baya geniş bir seçenek istemiş 🤣

Tebrikler darısı başıma 😂😂😂😂 çağırdığın kızlar neredeler Osman diye konuşuyor bebekle 😂😂😂
🤣🤣🤣 ay öyle isimlere o kadar takıntılı olupta kızı olsa da erkek isimleri verenler var ya öyle bir şey olmaz inşallah 🤣

kizcelerimm nasilsiniz
prilam kullananlar sorum size nasil kullaniyorsunuz bi tane icip gecmeyince napiyorsunuz bana bi yardimci olur musunuz🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼

kizcelerimm nasilsiniz
prilam kullananlar sorum size nasil kullaniyorsunuz bi tane icip gecmeyince napiyorsunuz bana bi yardimci olur musunuz🫶🏼🫶🏼🫶🏼🫶🏼
Gece yatarken bir tane
Geçmediyse gece yatarken 2 tane
Geçmediyse gece yatarken 3 tane
Hala geçmediyse sabahlarıda bir tane al
Hala geçmeyebilir günde 100 tane sabır çekiyorsun

Merhaba güzel annelerim, aranızda ishal olan var mı? ben 3-4 gündür sürekli ishalim ve çok sık tuvalete çıkıyorum. daha önceki hamileliğimde böyle bişey olmamıştı. ama yanılmıyorsam o zaman da arkadaşlar topikte konuşuyordu, çok ishal olan vardı. sizde durum nasıl?

X