Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde öyle oluyor hapşırırken ve yatakta yana aniden döndüğümde anı bir acı sancı giriyor ama sakin olup karnımı seviyorum geçiyor
Parol içebilirsin benimde kemiklerim ağrıdığında doktorum parol içebilirsin demişti baş ağrısı acaba susuz mu kaldın ondan olabilir mi bazen oluyor öyle vücudumuzda ağrılar sızılar dayanılacak gibi değilse parol iç rahatlarsın canım işkence etme kendine bazen kullanmak durumunda kalıyoruz ilaç bende idrar yolu enfeksiyonu var antibiyotik kullanıyorum bu sefer geçer inşallah ürtikerler var mecburen her gün alerji ilacı içiyorum :/

O iç sıkıntısı gerçekten bende de oluyor oturup mesela ağlayasım geliyor canım ağlamak istiyor saçma bir şekilde hormonlar tavan Allah gerçekten yardımcımız oluşunun süreçte. Seni çok iyi anlıyorum kalp duymadan önceki gün ben de öyleydim ama kalbi duyunca rahatlayacaksın inşallah. Beni hemen haber et tamam mı

Evet evet canım parol içebiliyorsun. Bir de evde nane yağı falan bulundur onunla başına masaj yap hafif kokla falan çok iyi geliyor aklında olsun. Lavanta yağı koklamakta iyi geliyor ama işte hafif ağrılara
Yok kusmuyorum da işte çikolata her gün yiyen biriydim. Şu an tamamen tiksindiğim için yemiyorum. Bir de evet sabah erken kalkıp işe işten eve evde aktifim

Sorma o kadar saçma şeylere ağlıyorum ki eşim bakakalıyor amin canım inşallah gerçekten derin bir oh çekerim eminim yarın öğleden sonra muayenem haber ederim

Olabiliyormuş bu durum ama doktorumda öyle söylemişti mide bulantısından bir şey yiyemiyorum dedim bu 3 ay hiç sorun değil dedi kilo bile verebilirsin dedi çoğunlukla görülebilen bir durum bu 3 ay da kilo vermek o yüzden kafana takma sen kendini aç bırakma yeter kilo almaman daha iyi ilerleyen aylarda zaten dobiç gibi oluyoruz keşke bende versem

Pınar YILDIZ Uluslararası Thetahealing Eğitmeni on Instagram: "Çocuğunu dedesinin babaannesinin veya üst soydan adını aldığı aile büyüğünün döngüsünden çıkarmak için illaki isim değiştirmeye gerek yok. Bir telkinle de çocuğun bilinçaltına kendi bağımsız yaşam döngüsünü kurmaya izinli olduğunu kaydedebiliriz. Bu telkini olduğu gibi aşağıya bıraktım. “Canım yavrum, ....... yılı ....... ayında öğrendim ki dedenin ismini vererek, istemeden sana dedenin hayatını yüklemişiz. Biz dedeni çok sevdiğimiz için bunu yapmış olsak da, bunun bir hata olduğunu yeni öğrendik. Bunun için senden özür dileriz, lütfen bizi affet. Seni bu döngüden tamamen özgürleştiriyoruz, bizim yavrumuz olduğun için sana çok teşekkür ediyoruz, Baban ve ben seni çok seviyoruz. Dedeni çok sevsek de, onu anılarla yaşatarak, onun döngülerini tamamen devre dışı bırakıyoruz.” Bu konuşmayı anne veya baba gece uykuda çocuğa 1 hafta boyunca yaparsa çocuğun hayatındaki negatif döngüleri tama men temizleyebilir. Çocuklar 10 yaşına kadar gece uykuda annenin ve babanın sesini duyabilir, daha çok annenin sesine duyarlıdır. 10 yaşı geçtikten sonra artık uykuda anne babayı duyamaz, bu durumda göz teması kurmadan çocukla aynı konu konuşulabilir. Bir araba yolculuğunda, bir telefon konuşmasında 10 yaşını geçmiş çocuğa da telkin verebilirsiniz. Tekrar kendi yaşantımıza dönersek, eğer bir üst soydan gelen hastalığımızı fark edersek, aynı dikey hatta olduğumuz üst soyumuz ile ilgili şu şekilde oto telkin yaparız: ........ yılı ayında anladım ki benim rahatsızlığımin atamda da varmış (babaanne, anneanne, dedevs.). Aynı dikey hatta olduğum bu atamın döngülerinde gelen bu hastalığın mesajını aldım ve gereğini yapıyorum, bu mesajı devre dışı bırakıyorum. Bana ait olmayan bu döngülerin kader olmadığını öğrendim, atamı onurlandırmakla birlikte ondan gelen bütün döngüleri devre dışı bırakıyorum.” Bülent Demircioglu/Sırlarımız Kadar Hastayız kitabından alıntı Seanslar/Eğitimler için DM den bana ulaşabilirsin"

Eklendi mi kızlar anlamadım ama bebeklerine aile büyüklerinin isimlerini koymak isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüm iyi geceler

Of ben hiç istemiyorum.

Kızlar arkadaşım aradı az önce,onun oğlu var hiç midesi bulanmamıs hamileykendedıkı senın bu mınnoş kız herhalde mide bulantısı cok olunca kız bebek derler dedı
Ben tüm belirtileri kız olarak yaşadım oğlum oldu mide bulantım vardı, guzelleşmedim, uykum fazlaydı, tatlıdan nefret ettim(normalde bayılırım) sürekli turşu yedim. Karnım sivri değil yuvarlaktı kesin kız diyorlardı erkek olduğunu öğrendik 4. Aydan sonra bulantılarım gitmişti ama :) 7. Ayda falan da her akşam tatli yiyordum, ben nasıl kavanoz kavanoz turşu yedim ya diye sasiriyordum hala da garip geliyor gece yatağımdan kalkıp yediğimi biliyorum şu an yiyemem öyle

Günaydın kızlar sabah uyandığımda ağrı yok olmuştu gece çok korktum ve canım yandı umarım bi daha olmaz

Şubat anneleri grubundan merhaba benim doktorum maslak acıbademe ve nipt testini de bu hafta orada yaptırdım. Panaroma lab ile çalışıyorlarmış ve bu lab kanı amerikaya gönderiyormuş. 20.400₺ ödedik. Buralarda okuduklarıma göre biraz pahalı sanırım acıbadem de işbirliğinden dolayı biraz komisyon koyuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…