Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım birşey olmaz Allah'ın izniyle ama bundan sonra dikkat et kendine biraz dinlen uzan belini destekleyerek yat. İmkanın varsa çalışmıyorsan birkaç gün çok hareket etme her ihtimale karşı. Hafta ilerledikçe ağrılar daha fazla artıyor gibi hissediyorum ben. İlk haftalarda yaptığım şeyleri yapsam ağrım oluyor benim de. Senden ve bebeğinden önemli birşey yok. Dikkat et kendine 🥰
Çok dikkatsiz davrandım gerçekten . Hala devam ediyor sancı napıcam bilmiyorum bişey olurmu qcaba

Çok dikkatsiz davrandım gerçekten . Hala devam ediyor sancı napıcam bilmiyorum bişey olurmu qcaba
Çok keskin adet sancısı gibiyse yarın da devam ederse bence doktoruna görün canım ama ciddi birşey olacağını sanmıyorum. Rahatlamaya çalış bence yarına birşeyin kalmaz ❤️

Çok keskin adet sancısı gibiyse yarın da devam ederse bence doktoruna görün canım ama ciddi birşey olacağını sanmıyorum. Rahatlamaya çalış bence yarına birşeyin kalmaz ❤️
Böyle sancı ama yanıyor gibi orası yanmalı sancı resmen etimin üstünden elimi koyduğumda o kısım aşırı sıcak

Bende ilk defa böyle bişey yaşıyorum yere basıncads o kısım acıyor ne hikmetse inşallah bebeğe bişey olmamıştır
Yani rahim büyüyor kaslar geriliyor belki yürümek de üstüne gelince onu daha fazla hissediyorsundur. İçini rahat tut önce gece güzelce uyu dinlen yarın durumuna göre konuşursun doktorunla. 🥰

Bebek Cinsiyet Tahmini | İlk Adımlarım.

Bu sıteden bazı ipuclarından bahsetmıs🤣
Bu basen olayı doğru ama ya annem bana kızımda direk demişti senin basenlerin olmuş kızın olacak diye şimdi daha görmedi ama kilo da aldım önceden dal gibiydim bakalım şimdi görünce ne diyecek 🤣

Şu aşerme işi tam tersi değil miydi ya ye tatlıyı doğur hakkı yı ye ekşiyi doğur Ayşe yi durumuna ne oldu :) İlk defa duydum

Kızlar baş ağrısı yaşayan var mı bu süreçte. Mide bulantısından ilk defa kurtuldum bugün derken dünden beri müthiş başım ağrıyor. Resmen zonkluyor beynimin içi. Daha önceki gebeliğinde yada şimdi yaşayan var mı? Neden olur bu ağrı bu kadar? Ve birde ne yapmalıyım. Ağrı kesici kullanan oldu mu hiç aranızda?

Bu basen olayı doğru ama ya annem bana kızımda direk demişti senin basenlerin olmuş kızın olacak diye şimdi daha görmedi ama kilo da aldım önceden dal gibiydim bakalım şimdi görünce ne diyecek 🤣

Şu aşerme işi tam tersi değil miydi ya ye tatlıyı doğur hakkı yı ye ekşiyi doğur Ayşe yi durumuna ne oldu :) İlk defa duydum
Ya ben kilo alınca direkt basene gidiyor yani bu bence bünye meselesi ya 😂😂

Kızlar baş ağrısı yaşayan var mı bu süreçte. Mide bulantısından ilk defa kurtuldum bugün derken dünden beri müthiş başım ağrıyor. Resmen zonkluyor beynimin içi. Daha önceki gebeliğinde yada şimdi yaşayan var mı? Neden olur bu ağrı bu kadar? Ve birde ne yapmalıyım. Ağrı kesici kullanan oldu mu hiç aranızda?
Dayanılmıcak ağrım olmuyor ama dayanamıyorsan parol iç bence.

üzülme canım o kasılman yarına geçer bende ani hareketler yaptığımda hatta bazen birden hapşırdığı da sağ kaşık tarafına sancı giriyor doktor normal dedi vücudun hazırlanıyor kasların geriliyor

Ya ben kilo alınca direkt basene gidiyor yani bu bence bünye meselesi ya 😂😂
Olabilir benim bacaklar hep incecikti uzun inceydim alt bacağınla üst bacağım kalınlığı aynıydı resmen 🤣 49 kilo ile hamile kalmıştım şimdi 60 kiloyla kaldım hadi hayırlısı tartı kaça vurur artık bakalım annem ne diyecek merak ediyorum 🤣

Dayanılmıcak ağrım olmuyor ama dayanamıyorsan parol iç bence.
Kuzu öyle böyle değil çok ağrıyor sanki migren oldum ya resmen gebelikte😭 başıma bişeyler bağlayıp sıkıyorum biraz geçiriyor ama çok ağrıyor ciddi anlamda. Hiç böyle ağrımazdı. Gebelikte baş ağrısı oluyormuymuş 🙁 parol da içmedim bişey olur bebeğe diye. Parol sakıncalı değil diye duydum gerçi ama.

üzülme canım o kasılman yarına geçer bende ani hareketler yaptığımda hatta bazen birden hapşırdığı da sağ kaşık tarafına sancı giriyor doktor normal dedi vücudun hazırlanıyor kasların geriliyor
Benimde öyle oluyor hapşırırken ve yatakta yana aniden döndüğümde anı bir acı sancı giriyor ama sakin olup karnımı seviyorum geçiyor 🤗☺️

Kızlar normal yemek yiyebiliyorum yani. Ama kilo vermişim. Acaba paketli gıdaları, hamur işini ve tatlı şeyleri kestiğim için mi?
Bende giderek alıyorum ama hamurişi midemi bastırıyor kusuyor musun ondan da olabilir bilemedim ki ya bende her şeyden tiksiniyorum ama oturduğum yerden kilo alıyorum evde olduğum için de olabilir sen hareket halinde olduğun için olabilir

X