Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ceviz en sevdiğim şeydiiii. zorlayarak yiyorum şu an

Tesekkurler canim ona da bir bakim

Bişey olmaz onun yerine ne yiyebiliyordan onu ekleyebilirsin fındık fıstık tercih edebilirsin

Insallah yaaa canim istahim var ama yiyemiyorum asiri halsizlik te var
Beyaz leblebi de bulantıya iyi geliyormuş doktor öyle söylemişti bir de yağsız şeyler yemeye özen göster dedi doktor bir de primal verdi bulantı için ilaç o da çok iyi geliyor çok kötü olduğunda istersen dene canım

Ay valla 6-7-8. Haftalarda bulantı kusmam oldu şu an daha iyiyim çok şükür :) bi koku rahatsız etmediği sürece iyiyim maalesef kilo da aldım… senin nasıll kaçıncı haftadasın? :)
ben de 9. haftadayımm. Tatlı türü şeylerden tiksindim. Genel olarak çok kötü değilim, bulantılarım çok çok yok arada hafif oluyorr. Kokulardan rahatsız olmuyoruum

Kızlar şimdi doktordan çıktım, 11+5 olduk. Beyin gelişimi, kalp ritmi her şey (çok şükür) iyi ve sağlıklı dedi. Cinsiyet tahmini için biraz erken ama inceleyeyim dedi, 5 dakika boyunca detaylı bir şekilde inceledi. Tahminim kız bebek yönünde ama net bir şey için 16. Haftayı bekleyelim dedi. Bulantım hiç olmuyordu, normal dedi. İkili test yaptık. 1 hafta sonra sonucu çıkacakmış.

gözün aydın canım, ikili test ne kadardı?

ben de 9. haftadayımm. Tatlı türü şeylerden tiksindim. Genel olarak çok kötü değilim, bulantılarım çok çok yok arada hafif oluyorr. Kokulardan rahatsız olmuyoruum
Yaaa ben de başta tatlı hiç yiyemiyordum hep tuzlu şeyler istiyordu canım şimdi fark etmiyor her şeyi yiyorum valla ne güzel, inşallah güzel sağlıklı bi süreç geçiririz hepimiz

Hayırlı olsun, maşallah diyeyim

Canim o ilaci kullaniyorum yatmadan once 2 tane ama saat 4 ten sonra yine basliyor bulantim leblebi ben de ise yaramadi cubuk kraker tac kraker felan oluyor ya ondan yiyorum bazen ins sekerim bisey vs cikmamistir paketli oldugu icin

Canim o ilaci kullaniyorum yatmadan once 2 tane ama saat 4 ten sonra yine basliyor bulantim leblebi ben de ise yaramadi cubuk kraker tac kraker felan oluyor ya ondan yiyorum bazen ins sekerim bisey vs cikmamistir paketli oldugu icin
Allah kolaylık versin canım hemen geçer inşallah bende tuzlu şeylerle bastırıyorum genelde

Bana çok saçma ve sallamasyon geldi. Ben ananemle aynı isme sahibim ve alakası yok hayatlarımızın, benzer yanlarımız vardı tabi ki canım ananemle ama genel olarak fazlasıyla farklı insanlarız. Ben kız olursa babaannesinin ismini vericem. Karma falan İslam diniyle alakasız konseptler.

Bununla karşılaştığımda özellikle koymak istemeyen psikolojik baskı yapılan vs arkadaşlar için paylaşmıştım istediğini koyarsın her şeyi de dine bağlamaya gerek yok çocuklarımıza isim koyarken anlamlarına bakarak koyuyoruz değil mi o özelliği taşısın vs diye bu da onun gibi bir şey aslında abartmaya gerek yok

Ben imanlı arkadaşlar yanlış yönlendirmeye maruz kalmasın diye özellikle belirttim. Zaten bu postu paylaşan da "thetahealing" eğitmeniymiş :-D internette denk gelinen her şeye inanmamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…