Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kuzum sabahları kahvaltı yap ama mınnos içinsevmıyosan kahvaltı mınık bı tost yap onu yersın iş yerınde.

keşke 1 yıl bile değilde 2 Yıl olsa doğum izni. Anne de çocukta rahat etse . Bir yolu bulunacak artık sağlıkla doğsunlar da
Ben 32. Haftada ayrılmayı dusunuyorum ızne,4 ay ordan,20 gun kendı ıznım var onuda eklerım 5 ay,6 ayda ucretsız ızın almayı dusunuyorum,1 yılı öyle kurtarıcamama bazen aklıma şu çılgın fikirde gelmiyor değil iş yeriyle konusup anlasıp tazmınatımı alıp ayrılmak,ben 1 yıl gelmeyecegım en ıyısı benı yollayın demekama işte ekonomık özgürlük kısıtlanmasına hazır değilim henüz bakalım hayat neler getırecek merakla beklıyorum bende

Temu da çok güzel bebek kıyafetleri var alışveriş yapan oldumu hiç güvenilir mi fiyatlari çok uygun ama vergi var maalesef 500 tl olan şapkalar orda 100 150 tl

Mantar için genelde fitil verir doktor. Kaşıntı ve yanman da yok diye biliyorum. Fitil neden kullanmak istemiyorsun?
Canım kaşıntı yanma yoktu bende sadece yoğun akıntıydı doktorda 3 günlük fitil verdi dün hemen başladım gece yatarken attım sabah kalktığımda aşırı yanma ağrı ve hafif şişlik vardı doktora yazdım o da kalan 2 tanesini kullanma biraz daha takip et olmazsa başka yazarım dedi

İzinle falan 1 yıl kurtardın güzel benim hiç iznim yok maalesef , dayanabilirsem 34-35. haftada ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü o kadar sınırda kalıyor ki aday memurluğum, doğumdan birkaç ay sonra tamamlanıyor ve ücretsiz izin için onu tamamlamam lazım ne kadar geç çıkarsam o kadar iyi olacak. sonra da artık mecbur ücretsiz izin onu da tam iki yıl kullanırım muhtemelen

Evet bakalım ne zamandır bekliyorum bend markettekiler kötü çıkınca furte bari alayım dedim bu hafta çıktı daha kargoya bile verilmedi gelecekte olgunlaşacakta yicem inşallah

Kızlar intim yıkama jellerinden önerdiğiniz var mı?
Bu ürünler önerilmiyor pek çünkü vajinal florayı bozuyor. Banyoda bile sabunla değil sadece su işe vajinanın dış bölümü yıkanmalı. Hatta günlük pedlerin kullanımı da vajinal florayı bozduğu için daha fazla akıntı ve mantar enfeksiyonuna sebep olabiliyor Ben 3 yıldır ped dahil sentetik hiç bir ürün kullanmıyorum ve maşallah diyeyim 3 yıldır ne mantar ne akıntı ne kaşıntı kalmadı

Bende önceden hep günlük ped kullanıyordum şimdi hiç kullanmıyorum doğru daha sağlıklı

tuvalete her gün düzenli çıkıyor musun? Ben az yediğim için daha az çıkıyorum artık iki günde bir falan

Günde 2 kez çıkıyorum, hamilelik öncesi 4 oluyordu

Çok iyi anlıyorum eşim de ooo çok yedin bak bu öğün diye takılıyor artık ama olmuyor içim almıyor

Devletteysen kullan canım tabiki iki yılını.ne kadar annemız bakacak olsada ben yeme duzenır huyudur suyudur vs kendım o hamuru şekillendirmek istiyorum,yoksa cocuklar cok problemlı oluyorlar o konularda.Allahım o gunlerı göstersinde saglıkla büyütelim bebıslerımızı ınsallah

kızlaaar mide yanmalarınız başladı mı ? dün biber yemiştim tüm gün içimde volkan var gibi gezdim ne süt ne yoğurt fayda etmedi

Bende de çok fazla. Biber, krema, süt ürünleri (laktoz hassasiyetim var) tüketince gece alevler başlıyor midemde
Temu da çok güzel bebek kıyafetleri var alışveriş yapan oldumu hiç güvenilir mi fiyatlari çok uygun ama vergi var maalesef 500 tl olan şapkalar orda 100 150 tl
Son siparişim 1 haftada geldi benim. Olmayan ürünü bildirince para iadesi de yapıldı. Vergiler çok yükseldi evet. Bebek kıyafeti almadım henüz ne kadar kaliteli vs bilmiyorum. Ben terlik, toka, pijama, sütyen (çok rahatlar balensiz desteksiz olanlar) bunları aldım

Kızlar sizin eşlerinizde farkında değilmi daha tam babalıgın?benım eşim yapı olarak çok böyle duygusal ve duygularını gosterebılen bırı degil,bebegımızın olmasını benden daha cok hep o istedi çabaladı,ama şimdi bakıyorum alıstı bu fikre ben hep elım karnımda canım oglum modunda dolasıyorum o benımle cok ilgili ama böyle oglum oglum dıyede dolasmıyo yani anlayamadım.gecen sıkıstırdım yeni bi iş kurdular dediki çok borca girdik itiraf ediyorum oğluma komsantre olamıyorum tadını cıkaramıyorum kafam hep işte borçta dedi,ama ben mesela nolursa olsun benım aklım sadece oğlumdaonlara herhangı bır hormon yuklenmedıgı ıcın anlayamıyolarmı acaba daha o duyguyu.benımkı henuz anlayamadı bence sızınkıler nasıl?genel erkek dna sımı acaba bu

Bende ücretsiz izin kullanıcam muhtemelen ama işim gereği yerimin değişmesi falan söz konusu olacak..bir daha aynı şekilde ve aynı yerde çalışamayacağım..düzenimiz oturmuştu..maaş alamama değil en çok buna canım sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…