Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ankara gürkan clinic tüp bebek merkezi ile görüştüm şimdi,550 dolar dediler fiyata 11. Haftada yapıyoruz dedıler.Amerıkaya gıdıyomus aldıkları kan,türkiyede yapanlarda var biraz daha uygun fiyata ama bizce yurt dısına gıden daha iyi dediler.muhtemelen orda yaptırmayı düşünüyorum kızlar iki hafta sonra.dırek ankaraya gıdıp kan vermeyi.

Günaydın☀️
Bizde dün oğlum için hastaneye gitmiştik
Banada iki tane serum bağladılar
Kusmam hiç durmuyordu arabanın etkisi oldu sanırım araba görünce midem çıldırıyor resmen
Yine hiçbişey yiyip içemedim metpamit yapmak için imza istediler riske atamadım boş sıvı takviyesi yapıldı sadece bunada şükür onuda içemiyorum sonuçta

Kızlar normal yemek yiyebiliyorum yani. Ama kilo vermişim. Acaba paketli gıdaları, hamur işini ve tatlı şeyleri kestiğim için mi?
Senin kızın olacak sanki ama hislerimde yanılabilirim☺️herzmaan doğru çıkmıyor bazen çıkar işte neyse
İlk hamileliğimde 55 le kalıp 49 la bitirmiştim
Doğumdan çıktığımdaki kilo buydu
Şimdi 52 ile kaldım herslde buda baya düşürecek gibi duruyor tartılmaya korkuyorum yemek yiyemedğm için
Bişey olmuyor çok şükür bebeğin kilo alımını etkileyen şey proteindir protein ağırlıklı beslenmek + muz süt ceviz vb yemek bebeği inanılmaz büyütüyor

Bende giderek alıyorum ama hamurişi midemi bastırıyor kusuyor musun ondan da olabilir bilemedim ki ya bende her şeyden tiksiniyorum ama oturduğum yerden kilo alıyorum evde olduğum için de olabilir sen hareket halinde olduğun için olabilir
Ben mecburen kraker vs yiyorum hamurisi de ayni sekilde midemi bastiriyor bulantidan dolayi mecburum simdilik ben de kg verdim yiyorum zaten cikariyorum durmuyor icimde

Günaydın☀️
Kusmam hiç durmuyordu arabanın etkisi oldu sanırım araba görünce midem çıldırıyor resmen
Yine hiçbişey yiyip içemedim metpamit yapmak için imza istediler riske atamadım boş sıvı takviyesi yapıldı sadece bunada şükür onuda içemiyorum sonuçta
Canım gecmıs olsun,ben zehırlenip hastaneye yattıgımda 3 tüp metpamit yemiştim malesef serumla :KK43: ama kadın dogumcu bebege zararı yok dedı,kendısı yatırdı zaten hastaneye,kadın dogumcunla gorus ıstersen bi kendıne ezıyet etme bu kadar.gebelıkte kullanılabılıyor dıye bılıyorum metpamit serumu

Canım gecmıs olsun,ben zehırlenip hastaneye yattıgımda 3 tüp metpamit yemiştim malesef serumla :KK43: ama kadın dogumcu bebege zararı yok dedı,kendısı yatırdı zaten hastaneye,kadın dogumcunla gorus ıstersen bi kendıne ezıyet etme bu kadar.gebelıkte kullanılabılıyor dıye bılıyorum metpamit serumu
Öylemi ilk hastanede doktor kesinlikle ilaç serum kullanmamalısın dedi sıvı takviyesi yazdı hemşire Z ile başlayan tamamen zararlı bir ilaçmış bilmiyordum onu yapayım istersen dedi bende yok kalsın dedim yine kötü olunca ilçede ki hastaneye uğradık ordada sadece metpamit yapabilirim onunda bebeğe zararı dokunma ihtimali nden dolayı imza vermen gerekir dedi
Bende bilmiyorum ama eninde sonunda mecbur biri olacak böyle insan yaşayamıyor gerçekten dünyada değil gibiyim sanki

Öylemi ilk hastanede doktor kesinlikle ilaç serum kullanmamalısın dedi sıvı takviyesi yazdı hemşire Z ile başlayan tamamen zararlı bir ilaçmış bilmiyordum onu yapayım istersen dedi bende yok kalsın dedim yine kötü olunca ilçede ki hastaneye uğradık ordada sadece metpamit yapabilirim onunda bebeğe zararı dokunma ihtimali nden dolayı imza vermen gerekir dedi
Bende bilmiyorum ama eninde sonunda mecbur biri olacak böyle insan yaşayamıyor gerçekten dünyada değil gibiyim sanki
Canım ben doktor degılım tabıkı bırsey dıyemem o yuzden ama benım doktorum yaptı,simdi ınternettende baktım gebelık katagorısı a yazıyor bana yaptıkları serumda,ama elbettekı doktorun karar verecegı bısey bu bende ımza attım tabıkı hastaneye yatarken,kadın dogumcunun bılerek bana bebegıme zarar verecegını asla dusunmedıgım ıcın ben ne derse yaptım gonlum rahat sekılde.sen kadın dogumcunla gorus muhakkak.

Eklentiler

• IMG_4856.jpeg
    IMG_4856.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 25
Günaydın☀️
Çok geçmiş olsun canım ya şu bulantıdan kurtulursun inşallah bir an önce 🙁 Oğluşun nasıl oldu ona da şifalar diliyorum 🙏🏻
Ben mecburen kraker vs yiyorum hamurisi de ayni sekilde midemi bastiriyor bulantidan dolayi mecburum simdilik ben de kg verdim yiyorum zaten cikariyorum durmuyor icimde
Biraz daha sabretmemiz gerekecek 12z haftadan sonra bitecek inşallah kusmalar bulantılar 🙏🏻

Senin kızın olacak sanki ama hislerimde yanılabilirim☺️herzmaan doğru çıkmıyor bazen çıkar işte neyse
İlk hamileliğimde 55 le kalıp 49 la bitirmiştim
Doğumdan çıktığımdaki kilo buydu
Şimdi 52 ile kaldım herslde buda baya düşürecek gibi duruyor tartılmaya korkuyorum yemek yiyemedğm için
Bişey olmuyor çok şükür bebeğin kilo alımını etkileyen şey proteindir protein ağırlıklı beslenmek + muz süt ceviz vb yemek bebeği inanılmaz büyütüyor
ben de en son sporda tartıldığımda 50.5 dim. Dün aç karnına tartıldım 49.800 çıktım. kefir ceviz falan yiyip içiyorum. muz bayadır yemiyorumm dur bugün alayım iyi hatırlattın
Kizlar doktor konusunda hala arastirma icerisindeyim istanbul avrupa yakasi memnun kaldiginiz dr var mi?
Ben rami hastanesinde Nehir Bayram'ın methini çok duydum ona gitmek istiyordum fakat aşırı yoğğunnn. Şimdi kolan hastanesinde Cemile Vatansever var onu da çok methediyorlar. Şimdilik ona gidicem bakalım

Herkese merhaba 🌸 inşallah ben de Mart da doğum yapacağım aranıza yeni katıldımm :)
Şu an ultrasona göre 10+5teyim ☺️ beni de tabloya ekleyebilir misinizz? E elektroforez
Sat: 26 mayıs
Kese: 5+4
Kalp atışı: 6+5
Tahmini doğum: 2 Mart
İstanbul
merhaba, hoş geldiniz aramıza :anneadayı:

X