Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de salça ekmek tereyağı yanında da biber turşusu çılgınlar gibi

Birkaç aya şişkinlik geçer bu sefer gerçek karnımız büyümeye başlar

Ben de takip ediyorum ya benim için de birinci tercih hep Beypazarı oldu. Eşim de sever hep ondan alırız. Ama çıkan son haberler korkutmuştu beni gerçi Beypazarı yalanladı ama. Ben de korkusuz devam edeyim o zaman. Korkarak içiyordum

Ya arkadasım regl olamıyoruz diye şişkinlik oluyor demişti. Bikaç aya geçer dedi ama geçer mi ki acaba
Birkaç aya da başka şişkinlikler gelir zaten galiba bebiş büyüsün o şişirsin bari bu akşamları olan 5 aylık göbek çok biçimsiz benim ne zaman hamile göbüşümüz olur kiiii??

Dişlerimi fırçalarken aklıma geldi. Kızlar hangi diş macununu kullanıyorsunuz. Yani başka özel bişi kullanmamız gerekir mi?
Güzel bi konuya parmak bastın kutluyorum ben değiştirmedim henüz arada yutuyorum da galiba
Ben de değiştirmedim aklıma bile gelmemişti aslında jdjd Benim diş etlerim çok kanıyor yaa diş eti çekilmem de yok daha önce gebeliğinde böyle bişey yaşayan oldu mu

Birkaç aya da başka şişkinlikler gelir zaten galiba bebiş büyüsün o şişirsin bari bu akşamları olan 5 aylık göbek çok biçimsiz benim ne zaman hamile göbüşümüz olur kiiii??
Arkadaşım 5 aylık, daha yeni çıktı karnı :) kişiden kişiye göre değişiyor ya. İç karnı geniş olanın geç çıkıyormuş.

Güzel bi konuya parmak bastın kutluyorum ben değiştirmedim henüz arada yutuyorum da galiba

Ben de değiştirmedim aklıma bile gelmemişti aslında jdjd Benim diş etlerim çok kanıyor yaa diş eti çekilmem de yok daha önce gebeliğinde böyle bişey yaşayan oldu mu

Splat kullanıyorum yıllardır. Özel bir şey gerekiyor mu bilmiyorum içeriği temiz diye bildiğimden onu kullanıyorum. Gratiste satılıyor
Bu konuyu da bir araştırmamız lazım o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…