Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallaaaah yaa nasıl büyümüşşş annesiii

Tahmin edebiliyorum çok üzüldüm şimdi sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Benimde ilk gebeliğimde 32. Hafta da karaciger değerlerim cok yükseldi yüksek tansiyon çıktı ve protein kaçağı vardı gebelik zehirlenmesi riski vardı benimle doktorum konuşma yaptı o sahne gözümün önünden gitmez bu durumda düşündüğümüz öncelik anne sağlığı üzülme 28 hafta aldığımız bebekler var dedi. Bebekte bende tehlikedeydik o haftadan itibaren sadece yattım tansiyon kontrolü yapıldı, tansiyon ilacı vs kullandım ama çok şükür 36. Haftaya kadar gelebildik sonra da doğum oldu.. Şimdi ise bu sıkıntıları gebeliğin başından beri yaşamaya başladım çok şükür tansiyon yok şuan ama karaciğer değerlerim yüksek doktorum bu şekilde devam ederse senaryo değişir dedi şimdi sürekli kan veriyorum biraz düştü şükür ama süreç uzun bu da beni tedirgin ediyor kimseye söyleyemedik kızım kardeş çok istiyor onun için denemiştik zaten ona da söyleyemedik ve risk doğana kdar da hep var ne zaman söylememiz gerektiğini de bilmiyoruz şu 3 ay bir geçsin diyoruz bakalım doktorumuz nasıl yönlendirecek

Allah sizin de yardımcınız olsun. Sağlıcakla kavuşun inşallah.

Kızlar kabızlık için ne yapıyorsunuz inanılmaz derecede şişkinlik yapıyor bol su içiyorum semiz otu falanda yedim ama fayda etmiyor. Deneyip işe yarayan yöntemi olan var mı?
Ay evet 2 gündür bende de oluştu inanılmaz baskı ve sancı yapıyor kuru kayısı denicem

Kızlar kabızlık için ne yapıyorsunuz inanılmaz derecede şişkinlik yapıyor bol su içiyorum semiz otu falanda yedim ama fayda etmiyor. Deneyip işe yarayan yöntemi olan var mı?
Kayısı. Ben kuru kayısı yiyorum sabahları aç karnına üzerine bol su. maya91 de yaş kayısı yiyor. İkimizde de işe yarıyor

Ay evet 2 gündür bende de oluştu inanılmaz baskı ve sancı yapıyor kuru kayısı denicem
Bende öğrendıgım gunden berı çoğu zaman ishal sorunu yasıyorumçok ilginç gercekten herkeste farklı bır etkı yapıyor.kabızlıga gunde 4 tane taze kayısı yada 2-3 tane kuru kayısı yersenız ve uyandıgınızda ılık süt içerseniz bence işe yarar dıye tahmın edıyorum.

Evet aynı bende de bundan öncesinde de ishaldim klima çarptı zannettim bir kaç gün sonra da kabız oldum sütün kokusu beni çok rahatsız ediyor ön yargılıyorum ona biraz çıkarırım diye korkuyorum ama kuru kayısıyı deneyeceğim teşekkür ediyorum:)

Ben her gün aç karnına taze kayısı yiyorum en az 2 3 tane, gün içinde de taze incir, bol su ve her gün yoğurt yemeye çalışıyorum kabızlığım yok ama şişkinlikten balon gibi uçucam yakında

Ben de henüz çözüm bulamadım. Kefir de içiyorum her gün yoğurt yeşillik semiz otu yiyorum. Kayısı karpuz erik yiyorum Ekmek bile yemiyorum. 3 litre su içiyorum. Ona rağmen kabızım. Progestani icmeye başlayınca kabız başladı

Bakın çok defa yazdım yine yazayım cidden çok etkili ama düzenli yapılması gerek. Günde bir defa su bardağı ile sade kefir iç canım bir avuç da çiğ kabak çekirdeği. Farkı göreceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…