Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kızım 10 oğlum 7 yaşında.esim rüyasında erkek gormus zaten erkek hissediyordu.ben kız hissediyordum ama dün gece rüyamda kucağımda çok guzel bir bebek gördüm kız mı erkek mi anlamıyorum o kadar güzel sonra oğlum diye seviyorum bembeyaz tombalakmavi gozlu bir bebekti bu arada ben çocuklarımı hamile kalınca hwp rüyamda gördüm hatta oğlum da doktor 6 ay kız dedi ama ben oğlum olacak rüyamda gördüm demistim ve gerçekten 6 ay sonra erkek dedi doktor ama belli olmaz tabii sağlıklı olsunlar yeter ki

Yaa ne güzel iki meyveden de tatmışsınız Benim 2 oğlum var deli gibi kız istiyorum ama hayırlısı tabikide sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ama inşallah kız olur Sabaha doğru rüyamda erkek bebek gördüm benim bebeğim değilmiş ama benim yanımdaydı hava çok soğuktu dışarı çıkacağımız için üst üste mont giydiriyodum üşümesin diye çok tatlıydı tombiş bişeydi Eşim erkek olcak diyo çok emin çünkü onun tarafı hep erkek kendisi de 4 erkek kardeş. 2 kaynımın da 2 kızı var ordan biraz ümitliyim bakalım nasip

Hayırlısı olsun inşallah ilişki ne zaman oldu hatırlıyor musunuz regl hemen sonrası mı yumurtlama zamanı mı

İnşaallah bize yetişir o çalışma
İnşallah çok iyi olur umarım
Tamamdır canım bir araştırayım teşekkür ederimmmm

Kız evladi da çok başka rabbim gönlüne göre versin canim sağlıkla gelsinler de cinsiyet 2. Planda ben de tek kız 4 kardeşten benim annem de tek kız kızım ds tek kız kız olsun tabii ki isterdim ama gerçekten tek arzum sağlıklı akilli guzel hayırlı bir evlat olmasi bu arada yaş kaç ben 36 yasindayim

hımm ben regl günüm iki gün geçince yaptım ama hamilelik belirtilerim reglden hemen 1 hafta sonra başladı çook eminim

27
Hayırlısı olsun inşallah ilişki ne zaman oldu hatırlıyor musunuz regl hemen sonrası mı yumurtlama zamanı mı
Hemen regl sonrası oldu. Sat 15 haziran. 21 ve 23 ilişki oldu. yumurtlama 29unu gösteriyor evet bu teoriyi de duydum bundan da ümitliyim bakalım hayırlısı

Güzel anne adaylarımız nasıl geçiyor günleriniz? İstirahat edenler biraz ayaklanabildiniz mi? Rahatsız eden belirtiler azaldı mı?

Ben 2 haftadır yatış rejimindeyim, yemek, temizlik hiçbir şey yapamıyorum. Eşimin eli ayağına dolandı . Düşünsenize çocuk yok, kaynanamla 3 kişiyiz. Kaynanam yemek temizlik yapıyor olmasına rağmen evin altı üstüne geldi . Demem o ki biz evin büyük direğiymişiz meğerse. Kadın ne kadar güçlü bir varlıkmış, enerjisi de değişti evin.

ben hem işte hem ev de çalışıyorum sfjfs

Aaa öyle mi oluyor gerçekten benim de yumurtlama günü muhtemelen bende takip etmistim
Yumurtlama günü ilişki olunca erkek sperm kıza göre daha hızlı olduğu için büyük ihtimalle erkek oluyor kız sperm daha yavaş ama daha fazla yaşarmış erkek daha hızlı daha erken ölürmüş ben de teorinin yalancısıyım aman ümitlendirmiyim sizi
Ay sen çok kucukmussun kaç yaşında çocukların
Biraz erken anne oldum büyüğü 10 küçüğü 5 buçuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…