Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk doğumunda bebeğin kan grubu seninle aynıydı o zaman.ayni olunca aşı olunmuyor çünkü. Benim de 2. Doğumunda bebekle kan grubum aynıydı aşı yapmadılar.ama şimdi doktor 7. Ay da aşı istedi. Acikcasi bende olsun istiyorum çünkü kan uyusmazliginda bebekte ağır sarılık kansızlık oluyor.benim ilk doğan bebegimde ciddi sarılık oldu ve 6 7 yaşlarında çok ciddi kansızlık tedavisi gördük hala çok yüksek değil kani
Yok canım ikisindede aşı yapıldı bana. Ayrıyetten 2. Doğumdan sonra yapıldı üçüncüde sıkıntı olmasın diye. Tamda hatırlamıyorum 6 sene oldu😁 evet ya ilk oğlum da çok sarılık olmuştu sürekli hastaneye git gel yaptık bide 1 haftalıkken bronşit oldu 10 gün falan hastanede yattık küçücük bebek nasıl bronşit olduysa anlamadım sanki soğuk su içmiş gibiydi hırıltı vardı. 5 yaşına kadar bronşit devam etti rüzgar esse hastalanıyodu atlattık şükür. İkinci rahat büyüdü hamileliği de bebekliği de rahattı

Yok canım ikisindede aşı yapıldı bana. Ayrıyetten 2. Doğumdan sonra yapıldı üçüncüde sıkıntı olmasın diye. Tamda hatırlamıyorum 6 sene oldu😁 evet ya ilk oğlum da çok sarılık olmuştu sürekli hastaneye git gel yaptık bide 1 haftalıkken bronşit oldu 10 gün falan hastanede yattık küçücük bebek nasıl bronşit olduysa anlamadım sanki soğuk su içmiş gibiydi hırıltı vardı. 5 yaşına kadar bronşit devam etti rüzgar esse hastalanıyodu atlattık şükür. İkinci rahat büyüdü hamileliği de bebekliği de rahattı
Benim de 8 sene önceydi 2. Doğumum 😊 bende çok net hatırlamıyorum 2. Den sonrayı aşı meselesini. Benim de ilk çok zordu 2. Daha kolaydı ama aserme meselesi ikisinde de aşırı zordu.bunda da çok aseriyorum ama diğerlerine kıyasla çok daha iyi ömürlerinin çocuklarımıngul kokusuna bile dayanamıyordum 😑

Benim de canim ama sanki orda birsey top gibi oluyor erkek mi acaba erkek hareketli oluyormus cok onceden
İlk gebeliğimde oğlumun hareketlerini gıdıklanma gibi minik minik 17. Haftadan itibaren falan hissetmiştim 20. Haftadan sonra çok net olmuştu 🥹 bunu merakla bekliyorum 🥹

Benim de 8 sene önceydi 2. Doğumum 😊 bende çok net hatırlamıyorum 2. Den sonrayı aşı meselesini. Benim de ilk çok zordu 2. Daha kolaydı ama aserme meselesi ikisinde de aşırı zordu.bunda da çok aseriyorum ama diğerlerine kıyasla çok daha iyi ömürlerinin çocuklarımıngul kokusuna bile dayanamıyordum 😑
İlkler daha zor oluyor sanırım. Galiba buda zor geçecek şimdiden mahvoldum aşerme yok ama tansiyon var kan şekerim mi düşüyo bilmiyorum ayakta duramıyorum hemen gözüm kararıyo elim ayağım titriyo. Çocuklarımla ilgilenemiyorum çok üzülüyorum dün parka çıkarayım dedim halsiz halsiz götürdüm oynadılar😑 senin çocuklar kızmı erkekmi bunda ne hissediyosun 🥰

Buyuk ihtimalle gaz canim
Hareketleri 16 dan sonra minicik hissediliyor
Hatta ilk hamileler 20-22 den sonra hissedenlerde oluyor
Erkekler dediğin gibi bencede kuduruklar
Oğlum fıldır fıldır hiç durmazdı sürekli dönerdi içimde ayaklarını kaydırırdı doğdu çok hareketsiz bir bebek çıktı emeklemeye bile eriniyor 😂oda ilginç ksmı

X