Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hareketleri 16 dan sonra minicik hissediliyor
Hatta ilk hamileler 20-22 den sonra hissedenlerde oluyor
Erkekler dediğin gibi bencede kuduruklar
Oğlum fıldır fıldır hiç durmazdı sürekli dönerdi içimde ayaklarını kaydırırdı doğdu çok hareketsiz bir bebek çıktı emeklemeye bile eriniyor 😂oda ilginç ksmı
Heheh masallah canim evet erkekler oyle olurmus gazdir oyleyse benim 😀

Kızlar birşey soracam ya bende bugün bi şişkinlik var karnımda sanırsınız 5 aylık hamile gibi karnım böyle sancı da var açıkçası sizde de oldu mu bu süreçte böyle bir durum???

Kızlar birşey soracam ya bende bugün bi şişkinlik var karnımda sanırsınız 5 aylık hamile gibi karnım böyle sancı da var açıkçası sizde de oldu mu bu süreçte böyle bir durum???
Benim karnım her akşam şişko. Sancın da gaz sancısı olabilir miiii? Süt ürünü falan tükettiysen

Bundan cinsiyet mi anlaşılıyor
Evet canım yüksek ihtimalle x daha uzun yaşadığı için regl sonrası olursa büyük ihtimalle kız oluyormuş yumurtlama günü ve sonrası erkek diyorlar :)
Benımkı tam yumurtlama ve çatlama günü olmuştu bakalım bende tutacakmı🥰ben erkek hissediyorum nedense ilk günden beri.Saglıklı olsunda ama hissim o yönde
Hadi hayırlısı olsun :)
benim hem yumurtlama zamanı hem regl sonrası oldu :)
yumurtlama zamanı da olduysa Y daha hızlı davranmış olabilir X daha yavaşmış hadi hayırlısı olsun:)
27🥰

Hemen regl sonrası oldu. Sat 15 haziran. 21 ve 23 ilişki oldu. yumurtlama 29unu gösteriyor 🥰 evet bu teoriyi de duydum bundan da ümitliyim bakalım hayırlısı
hadi inşallah bakalım ne kadar oranla tutacak merakla bekliyorum cinsiyetleri öğrendiğiniz zamanı :)

Evet canım yüksek ihtimalle x daha uzun yaşadığı için regl sonrası olursa büyük ihtimalle kız oluyormuş yumurtlama günü ve sonrası erkek diyorlar :)

yumurtlama zamanı da olduysa Y daha hızlı davranmış olabilir X daha yavaşmış hadi hayırlısı olsun:)

hadi inşallah bakalım ne kadar oranla tutacak merakla bekliyorum cinsiyetleri öğrendiğiniz zamanı :)
Yumurtlama olmadan hamilelik olmaz ki🤷🏼‍♀️o şöyledir yumurtlama günü ve sonraki günü bir iki gün yaşadığı için yumurta

Hangısı tuttugunu bılıyomusun pekı hangı ılıskıden 10 gun sonra cıktı testın pozıtıf?ben ovulasyon yapmıstım o yuzden emınım hangı ılıskının tuttuguna,zaten tam 10 gun sonra pozıtıf cıktı testım
Benimde ovulasyona baktığımda pikti akşam bakmıştım sonra sabahı değerlendirdim sabah olunca dinlenmiş olduğu için spermler daha dinç oluyormuş diye sonra bir de ertesi sabah ama yumurta catlamış mıydı bilmiyorum o yüzden enin olamıyorum :)

Yumurtlama olmadan hamilelik olmaz ki🤷🏼‍♀️o şöyledir yumurtlama günü ve sonraki günü bir iki gün yaşadığı için yumurta
Evet canım demek istediğim şöyle yumurtlama dan önce yapıp bırakırsan x olan yani kızı taşıyan spermler uzun süre yaşadığı için koz olma ihtimali fazla oluyor y ise hızlı ama kısa ömürlü yani yumurtlama günü yaparsan erkek olma ihtimali çok yüksek ama yumurtlamadan önce regl hemen sonrası yaparsan imkansız gibi bir şey çünkü y daha dayanıksız yumurta çağlayana kadar ölüyorlarmış

Evet canım demek istediğim şöyle yumurtlama dan önce yapıp bırakırsan x olan yani kızı taşıyan spermler uzun süre yaşadığı için koz olma ihtimali fazla oluyor y ise hızlı ama kısa ömürlü yani yumurtlama günü yaparsan erkek olma ihtimali çok yüksek ama yumurtlamadan önce regl hemen sonrası yaparsan imkansız gibi bir şey çünkü y daha dayanıksız yumurta çağlayana kadar ölüyorlarmış
Bende hiçbir bilgi mevcut değil😂
Ne zaman neler oldu yumurtayla sperm ne zaman buluştu zaten yakalasaydım ben onları bir haklarından gelirdim😂

Hayırlısı bakalım 1 ayımız var 🥰

Benim sabah karnım hiç yok akşam 5 aylık 🤣 bu arada ya çok heyecanlıyım. Siz de öyle mi 🤩 sürekli bebeği görmek iyi olduğundan emin olmak istiyorum
Aynen yaaa bugün hafif kahve leke geldi gene ay diyorum doktora mı gitsem 🤣🤣 maksat görmek 😂 neyse bu kadar sık ultrasonda bebeğe zarar verir diye geri çekildim 😁

Ve evet şu an 4 aylık akşama 5 aylık oluruz 🤣🤣

Aynen yaaa bugün hafif kahve leke geldi gene ay diyorum doktora mı gitsem 🤣🤣 maksat görmek 😂 neyse bu kadar sık ultrasonda bebeğe zarar verir diye geri çekildim 😁

Ve evet şu an 4 aylık akşama 5 aylık oluruz 🤣🤣
Benim de aynısı ya, akşama 5 aylık oluyorum sancı da yapıyor malesef, sindirimimiz çok yavaşlıyor bu süreçte

X