Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hanımlar ben sata göre şuan 7+4üm. 6+6yken kalp atışı görmek için doktora gittim çok şükür gördükte. bana 6+1 olarak gözüktüğünü söylemişti. Aklıma takıldı böyle olup gününü yakalar mı acaba. Tekrar randevuya 1 ay sonra gel dedi dayanamıyorumda meraktan çatlıycam ya

Merhaba kızlar bende yarın ikinci kontrolüme gideceğim ilk gittiğim doktor kaç haftalık olduğunu bile söylemedi sadece keseyi görebildim toplam 5 dakika bile kalmamışımdır içerde yarın özel hastaneye gideceğim inşallah herşey yolundadır dualarınızı bekliyorum şimden teşekkür ediyorum hepinize

Sizin tahmine göre kaç haftalık acaba

Sizin tahmine göre kaç haftalık acaba
Uygulamaya göre 6 hafta 5 gün yazıyor. Devlet doktorları çok ilgisiz yada hep bana mı denk geliyor bilmiyorum hiç birşey sormama bile müsaade etmedi ilk hamileliğim çok fazla kitap okuyorum ama bilmediğim çok şey var tabiki çok zor gerçekten içimi döktüm sıktıysam kusura bakmayın lütfen

Maaşallah bebişe
Dün bizim ultrasonda da bebeğin elleri kolları oynuyordu. Eşim, çocuk içerde resmen halay çekiyor dedi 1 ayda ne kadar çok gelişmişler değil mi?

Aynı durum bende de var bir aya gidecem bakalım gününü yakalayacak mı sata göre 8+4 üm ama son kontrole gitttiğimdeki söylediğine göre suan 2 gün geriyim 8+2 oluyorum bakalım ne olacak

Yok estafurullah benimde 6 hafta 3 günlük yarın gideceğim doktora kalp atışını duyalım dedi doktorum sizide bilgi veririm doktorum be derse

En az 3-4 litre içmen lazım canım yanına ya motivasyon şişesi ya da bardağı ile koy gel git iç su bu süreçte çok önemli hem bebek için hem enfeksiyon olmaması
Ay bende hiç içemiyorum ya napacam bilmiyorum
Ne zaman gideceksiniz tekrar kontrole beni 11. Hafta gibi çağırmış oluyo normal mi acaba
Ya ben geçen hafta gittim üç hafta sonra gel dedi yani 11 oluyor sanırım ama ben 12.haftamda gitmeyi düşünüyorum

Lütfen yardım edin 6. Hafta dayım. Böyle bişi yaşamadım ben hayatımda. 5. Haftada bulantı ve tiksinme başladı. Duş alırken suyun kokusu bile iğrenç geliyor. Hiçbişi içemiyorum yada yiyemiyorum. Günde bir tane nektarin ya da elma anca. Elden ayaktan düştüm 1 haftada. En uzun bulantı ne zamana kadar yaşanıyor? Tecrübesi olan ya da bilgisi olan var mı? Yarın doktora gidicem ama ekstra bişi istemeli miyim sizce? Serum faln taktırmam gerekir mi?

Bende kilo verdim şu iki haftada
İdare edemiyorum o patatesler krakerler bende kar etmiyor

Yakalar tabi ki merak etme bukadar geride olması da hiç sorun değil belki bir hafta geç döllenme oldu sat gerçek tarihi belirtmez doktorlar net bir tarih olması için karışıklık olmaması için satı baz alırlar
Bir hafta ileri geri hiç problem değil sürekli değişecek zaten bu

Allah yardımcın olsun
Biraz sabret güzel anne 13. Haftadan sonra azalıp 16-20 arası inşallah büyük oranda bitmiş olacak betayı takio ediyor genelde bu belirtiler en zirvesi 13 -16 arası oluyor sonra vücut alışıyor düşmeye başlıyor
Tabi daha iyi bilen varsa daha net anlatabilir sabret biraz herşey geçecek eski haline döneceksin anne olmak kolay değil gerçekten hernekadar inkar etsekde doktorlara olan yakınış ve yalvarışlarımın sonucunda doktorun söylediği hamilelik hastalıktır

Kendinş ne zaman çok kötü hissedersen özellikle kusmaların durmadığı zaman mutlaka hastaneye başvur evde durmasını bekleme

Annelerimiz neler çekmiş.. hep derlerdi de bu denli anladığımı hiç sanmıyorum. Beni bayıltsınlar 20. Haftada ayıltsınlar istiyorum. Asla geçmeyen azalmayan bir bulantı tiksinme durumundayım. 1 saniyem boş geçmiyor resmen. Artık uykudan bile uyanıyorum öğürmeyle. Hamileliğim tam 6. Haftada bugün. 2-3 gün önden gidiyormuş. Umarım bulantılarda bu önden gitme ile hızla biter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…