Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hakikaten öyle bende annemi öyle bir anladımki özellikle doğumdan sonra kucağına aldığında ilk annenin gözlerine bakıyorsun nasıl yani nasıl bakmış bize nasıl bukadar çok sevmiş ne fedakarlıklar etmiş diye

Ay bende hiç içemiyorum ya napacam bilmiyorum

Ya ben geçen hafta gittim üç hafta sonra gel dedi yani 11 oluyor sanırım ama ben 12.haftamda gitmeyi düşünüyorum
İçmen lazım canım mecbur dediğim gibi motivasyon bardağını doldur doldur getir gözünün önüne. Gel iç, git iç. Bitince yenile.ay ben çok severim normalde de su tüketmeyi.

Prilam kullanmanı öneririm hamileler için olan bulantı ilacı kişinde kişiye değişiyor ama 13 haftaya kadar sürmüştü bende . Doktorum eğer bulantın varsa çok bebeğin sağlıklı olduğunu gösterir derdi hep korkma . sabahları kraker ve haşlanmış tuzlanmış patates yiyebilirsin çok iyi gelir

Umarım çok sürmez ama doğuma kadar kusan arkadaşlarım var. Prilam diye bir ilaç var onu kullanıyorlar genelde. Doktorunuza danışın isterseniz. Serum da takabilirler beslenmeniz yetersiz ise. İhmal etmeyin. Önce siz iyi olacakınız ki bebek de iyi olsun.

Ben kendime hala doktor bulamadim
Aynı beeen 11. Hafta da yeni bir doktor deneyeceğim bakalım umarım anlaşabiliriz
Kızımda böyle oluyordum ben acaba kızmı bebişin
Ayyy ağzından bal damlıyorrr. Ben de tüm gün ofiste oturuyorum akşam ondan ağrıyor. Sabahta uyanıp gittiğim için oluyor belki dediim

Mesela kasık ağrılarınız olduğunda tel taraflı mı oluyor yoksa tüm kasıkta mı hissediyorsunuz merak ettim

Kız istiyorsan inşalla h kızçen olur gerçekten çok güzel bi duygu

Bakalım bende çok merak ettim cinsiyeti ne olacak annenin içine doğuyır çoğu zamanbizde kız olsu diyenlerdeniz

Bakalım bende çok merak ettim cinsiyeti ne olacak annenin içine doğuyır çoğu zamanbizde kız olsu diyenlerdeniz
Ben ilk gebeliğimde erkek hissediyordum, dr da 13.haftada %95 erkek dedi. Bir sonraki kontrolde bir şey demedi. 20.haftada ayrıntılı ultrasonda kız olduğu kesinleşti. Ben kendi hislerime hiç güvenemiyorum bu yüzden
Şimdi de herkes, sana bir güzellik geldi iyice, kesin erkek diyorlar. Ben de kız hissediyorum. Bakalım ne olacak

Benim de mi acaba böyle olcak her yerde kesin erkek deyip duruyorum ahahhahshs hep sağ tarafım ağrıyo. Kız erkek fark etmiyor da bebeğimin cinsiyetini hissetmek isterdim galiba yaa şu aralar ikilemdeyim kız da çok istiyorum çünkü.

Ay ben erkek hissediyorum ama cinsiyette de arkadaşlarımı hep bilememiştim belki benim de kızdır Ne zaman öğreniriz ki acaba

Şimdi bir kızın mı var kaç yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…