Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım kaç çıktı troidin acaba? Bulantıların tez zamanda geçer inşllh.

Tabii ki yaş, kaçıncı çocuk, sağ, kese kalp atışı, tahmini cinsiyet, tahmini doğum tarihi, şehir bu bilgileri beni etiketleyip paylaşırsanız
Kedikadinn
Tesekkurler :*

Yas: 27
Cocuk: Ilk gebelik
Sat: 16 haziran
Kese: 5+5
Kalp atisi: 6+5
Tahmini cinsiyet: Erkek
Tahmini dogum tarihi: 23 mart 2025
Sehir: Eskisehir

Yorgunluktan kolumu kaldıramıyorum ya hiç abartmıyorum ağır grip atlatıyor falan gibi bi yorgunluk/kırgınlık halim var dökülüyorum resmen ve 1 aydır böyleyim. Anneme falan sordum kimse demedi ben de öyleydim diye, doktor progesteron hormonundandır normal dedi ama hayatımda hiç bu kadar yorgun olmadım ve işi falan da bıraktım kös kös yatıyorum tüm gün. Var mı benim gibi enerjisi tamamen 0lanmış olan? Bir de vücudumun her yeri isilik oldu minimum 2 haftadır hiçbir şekilde geçmiyor cildiyeye gidicem :--D Nolur yalnız olmadığımı söyleyin zorlanıyom

inşallahh daha pazartesiye çook var bekliyorum bakalımm :)
insan sabırsızlanıyorr :)
Ben onu bile icemiyorum yok olmuyor keske bu gunler gecse hemen ben hic bilmiyordum bu sejilde hamilelerin ilk zamanlari zor geciyor diye mesela venim arkadasim ne hamile kaldigini ne de hamileligini anladi asiri rahatti rahatliktan 25 kg aldi
aynen yaa, herkes toz pembe anlattı hhah kandırdılar

Ben onu bile icemiyorum yok olmuyor keske bu gunler gecse hemen ben hic bilmiyordum bu sejilde hamilelerin ilk zamanlari zor geciyor diye mesela venim arkadasim ne hamile kaldigini ne de hamileligini anladi asiri rahatti rahatliktan 25 kg aldi
Herkesin gecirdigi süreç ve zorluklar farkli, bazilari bundan bahsetmeyi pek sevmiyor :) Bunlarin hepsi surecimizin bir parcasi, sevgiyle kucaklamak gerekiyor <3

Hasta değilim, mide bulantım yok ama enerjim dipte. Bacaklarım o kadar ağrıyor ki, yürümüyor ayak sürüyorum. Pekmezi sulandırıp içiyorum, biraz iyi geliyor halsizliğime. Şekere de dikkat etmek lazım ama, bunu yapmazsam gözümü açamıyorum. Yalnız değilsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…