Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Annelerimiz neler çekmiş.. hep derlerdi de bu denli anladığımı hiç sanmıyorum. Beni bayıltsınlar 20. Haftada ayıltsınlar istiyorum. Asla geçmeyen azalmayan bir bulantı tiksinme durumundayım. 1 saniyem boş geçmiyor resmen. Artık uykudan bile uyanıyorum öğürmeyle. Hamileliğim tam 6. Haftada bugün. 2-3 gün önden gidiyormuş. Umarım bulantılarda bu önden gitme ile hızla biter
Hakikaten öyle bende annemi öyle bir anladımki özellikle doğumdan sonra kucağına aldığında ilk annenin gözlerine bakıyorsun nasıl yani nasıl bakmış bize nasıl bukadar çok sevmiş ne fedakarlıklar etmiş diye 😣

Ay bende hiç içemiyorum ya napacam bilmiyorum

Ya ben geçen hafta gittim üç hafta sonra gel dedi yani 11 oluyor sanırım ama ben 12.haftamda gitmeyi düşünüyorum 🤗
İçmen lazım canım mecbur dediğim gibi motivasyon bardağını doldur doldur getir gözünün önüne. Gel iç, git iç. Bitince yenile.ay ben çok severim normalde de su tüketmeyi.

Lütfen yardım edin🙁 6. Hafta dayım. Böyle bişi yaşamadım ben hayatımda. 5. Haftada bulantı ve tiksinme başladı. Duş alırken suyun kokusu bile iğrenç geliyor. Hiçbişi içemiyorum yada yiyemiyorum. Günde bir tane nektarin ya da elma anca. Elden ayaktan düştüm 1 haftada. En uzun bulantı ne zamana kadar yaşanıyor? Tecrübesi olan ya da bilgisi olan var mı? Yarın doktora gidicem ama ekstra bişi istemeli miyim sizce? Serum faln taktırmam gerekir mi?
Prilam kullanmanı öneririm hamileler için olan bulantı ilacı kişinde kişiye değişiyor ama 13 haftaya kadar sürmüştü bende . Doktorum eğer bulantın varsa çok bebeğin sağlıklı olduğunu gösterir derdi hep korkma .❤️ sabahları kraker ve haşlanmış tuzlanmış patates yiyebilirsin çok iyi gelir 🥰🤲🏻

Lütfen yardım edin🙁 6. Hafta dayım. Böyle bişi yaşamadım ben hayatımda. 5. Haftada bulantı ve tiksinme başladı. Duş alırken suyun kokusu bile iğrenç geliyor. Hiçbişi içemiyorum yada yiyemiyorum. Günde bir tane nektarin ya da elma anca. Elden ayaktan düştüm 1 haftada. En uzun bulantı ne zamana kadar yaşanıyor? Tecrübesi olan ya da bilgisi olan var mı? Yarın doktora gidicem ama ekstra bişi istemeli miyim sizce? Serum faln taktırmam gerekir mi?
Umarım çok sürmez ama doğuma kadar kusan arkadaşlarım var. Prilam diye bir ilaç var onu kullanıyorlar genelde. Doktorunuza danışın isterseniz. Serum da takabilirler beslenmeniz yetersiz ise. İhmal etmeyin. Önce siz iyi olacakınız ki bebek de iyi olsun.🌸

Ben kendime hala doktor bulamadim
Aynı beeen 11. Hafta da yeni bir doktor deneyeceğim bakalım umarım anlaşabiliriz
Kızımda böyle oluyordum ben acaba kızmı bebişin 😍😍
Ayyy ağzından bal damlıyorrr. Ben de tüm gün ofiste oturuyorum akşam ondan ağrıyor. Sabahta uyanıp gittiğim için oluyor belki dediim

Mesela kasık ağrılarınız olduğunda tel taraflı mı oluyor yoksa tüm kasıkta mı hissediyorsunuz merak ettim

Aynı beeen 11. Hafta da yeni bir doktor deneyeceğim bakalım umarım anlaşabiliriz

Ayyy ağzından bal damlıyorrr. Ben de tüm gün ofiste oturuyorum akşam ondan ağrıyor. Sabahta uyanıp gittiğim için oluyor belki dediim
Kız istiyorsan inşalla h kızçen olur gerçekten çok güzel bi duygu 😍😍🤲🏻

E elektroforez listeyi güncellerken bebeğimin tahmini cinsiyetine kız yazar mısın?
hem maya takvimi, hem çin takvimi ve benim hislerim kız diyor. Tutacak mı merak ediyorum 🥰

Bu arada sağlıklı olsun da kız, erkek, vajinal doğum, sezeryan hiç farketmiyor benim için. 🥹
Bakalım bende çok merak ettim cinsiyeti ne olacak annenin içine doğuyır çoğu zaman😊bizde kız olsu diyenlerdeniz

Bakalım bende çok merak ettim cinsiyeti ne olacak annenin içine doğuyır çoğu zaman😊bizde kız olsu diyenlerdeniz
Ben ilk gebeliğimde erkek hissediyordum, dr da 13.haftada %95 erkek dedi. Bir sonraki kontrolde bir şey demedi. 20.haftada ayrıntılı ultrasonda kız olduğu kesinleşti. 😅 Ben kendi hislerime hiç güvenemiyorum bu yüzden 😅
Şimdi de herkes, sana bir güzellik geldi iyice, kesin erkek diyorlar. Ben de kız hissediyorum. Bakalım ne olacak 🥹

Ben ilk gebeliğimde erkek hissediyordum, dr da 13.haftada %95 erkek dedi. Bir sonraki kontrolde bir şey demedi. 20.haftada ayrıntılı ultrasonda kız olduğu kesinleşti. 😅 Ben kendi hislerime hiç güvenemiyorum bu yüzden 😅
Şimdi de herkes, sana bir güzellik geldi iyice, kesin erkek diyorlar. Ben de kız hissediyorum. Bakalım ne olacak 🥹
Benim de mi acaba böyle olcak her yerde kesin erkek deyip duruyorum ahahhahshs hep sağ tarafım ağrıyo. Kız erkek fark etmiyor da bebeğimin cinsiyetini hissetmek isterdim galiba yaa 😅 şu aralar ikilemdeyim kız da çok istiyorum çünkü. 🙈

E elektroforez listeyi güncellerken bebeğimin tahmini cinsiyetine kız yazar mısın?
hem maya takvimi, hem çin takvimi ve benim hislerim kız diyor. Tutacak mı merak ediyorum 🥰

Bu arada sağlıklı olsun da kız, erkek, vajinal doğum, sezeryan hiç farketmiyor benim için. 🥹
Ay ben erkek hissediyorum ama cinsiyette de arkadaşlarımı hep bilememiştim belki benim de kızdır Ne zaman öğreniriz ki acaba 🤩

Şimdi bir kızın mı var kaç yaşında

X