Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhabalar kızlar imagination forever nasılsın canım kusmaların geçti mi 4.ayı bekliyorduk benim tam gaz devam inancım bitiyor geçeceğine dair B Begonvil9699 erkek analarına hoş geldin kuzucum
Şimdi kızlar fetal yaptırmayıp 2li test yaptıralar 3lğ yaptırmayı düşünüyormusunuz tecrübeli analar sizde görüşlerinizi paylaşın yaptırmalımıyız doktorum ikili yapıldıysa üçlüye gerek yok dedi

Ben fetal yaptrmadım. 2li test sonucunda risk düşük çıktı sorun yok dedi ama yine de yapıyor benim doktorum 3 lü yü. Yaptıracağım yani

Kızlar birşey sorcam. Birkaç gündür uzandığımda yada uzun oturduğumda dikkat ediyordumda göbeğim böyle kalp atar gibi pıt pıt atıyordu. His değil. Dışarıdan ben görebiliyorum. Ama bugün onu göremiyorum. Haliyle huzursuzlandım. Sizde bir kontrol edebilirmisiniz uzandığınızda. Böyle pıt pıt kalp atar gibi göbeğiniz atıyor mu? 16 haftanın içindeyim. Aklım sıra bebişin kalp atışıyla bağdaştırdım onu. Saçma biliyorum ama bugün öyle olmayınca huzursuzlanıyorum

Merhaba kizlar
Bügun Kontrolle gittim,13+5 ultrasyon ile Sat uyumlu ,hersey yolunda dedi ,kipir kipirdi minik minik ellerini parmalarini gösterdi annesine
Cinsiyet için net birsey diyemiyorum dedi,kan verdim fenal dna için,bakalim en ec on güne sonuc gelir dedi ..
Kendisi ayrintili ultrasyon yapmiyor prinatolaga yönlendirdi,14+6 haftalik olana kadar randevu almaya calis dedi ,ondan sonra bakilmiyor dedi ...ama buralarda ve Internette 14. haftaya kadar diye görmustüm yaniliyormuyum aydinlatin beni kizlar :)

Canım ikili test için soruyorsan ense kalınlığı burun kemiği vs 11-14. Hafta araları bakılıyor sonrası bakılmıyor, detaylı ayrıntılı ultrason ise 18-24. Haftalar arasında yapılıyor diye biliyorum

Benim de bugün çok ağrım vardı bir ara çok fena oldum eşim geldi işten almaya ama o zamana iyileşmiştim. Enfeksiyon çıkmadıysa korkma akıntı normalmiş ağrı bi korkuttu beni bugün ama senin geçti mi ağrıların

Olabilir arkadaşım var1 aya doğum yapacak erkek sadece karnı var ya leblebi yutmuş solucan gibi geziyor ben geniş araç gibi geziyorum ortalıkta ondan daha genişim daha 4. Aydayım
Kız ben çok kilo aldım inşallah veririz ya kilo takıntılı biriyim normalde ama hormonlardan mıdır nedir eskiden reglim geciksin aynı şimdiki saçma sapan iştahım açılırdı hep böyle gitmez işallah

Selam canım detaylı ultrason kaçıncı haftada oluyor acaba

Yarın mı başlıyor ben de katılıyorum

Ben de aynen patates ve hamur işine dayanamıyorum evde olduğum için sürekli yapıyorum da birini yerken aklım yemediklerimde kalıyor artık tutacağım kendimi ama kararlıyım
Ben hamile kaldığımı öğrenmemle birlikte sigarayı da bıraktım hemen
Evet ben de ay korktum bi an kaçırdım sandım ama doktorum söylerdi zaten

Şu tekmeleri hissetsek artık hiç huzursuzluk kalmıcak da bu sefer de yarım saat oldu neden kıpırdamıyor deriz

Ya benim de idrar yapqrken yaniyor ictigim su yeterli gelmiyor sanirim su icince de siskinlik oluyor karnimda icmesem idrar yolu enfeksiyonu oluyor insallah bebege zarari olmaz

Ben 77 kiloyla hamile kaldim boyum 1.73. Her kontrole gittigimde 1 kilo vermis oluyordum en son 74 kiloydum. Carsamba kontrolum var merak ediom kac kilo olmusum

Yok yok etme canım sadece boyle oldugunda bır ıkı gun cok su ıc,iç çamasırını ütüle giy hemen gecıyor varsada
Suya asıldım iyice bugün her zamankinden daha çok içmeye çalıştım canım. Günlük 2-2,5lt içiyorum. Ay Allah razı olsun valla içim rahatladı ütüye de özen göstereyim. Günde iki üç kez değiştiririm genelde.

ara ara demek ki hepimizde oluyor problem yok o zaman :) sen magnezyum kullanıyor musun

akıntı da endişe etme arkadaş dün bir yazı paylaşmıştı. kaşıntı devam ederse doktoruna danışırsın bence
Tamam Canım teşekkür ederim bakalım bugün daha iyiyim ama ilk kez bu denli yoğun olunca korktum biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…