Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaa ilk kez duydum. At yat diyorlardı hep :) Atıp uyuyorum hep sabaha az bişi çıkıyor tamamen çıkmıyor da
Bu hafta perşembe kuzum. Eşim atıyor benimde fitili ama gece 11 gibi kullanıyorum. Her gece 4 gibi lavabo ihtiyacım geliyor. O zaman bazı beyaz beyaz kalıntılar geliyor
Ben de eşten devam edeyim kendime işkence etmiyim en iyisi

Hapşırınca veya sağa sola ani dönüşlerde anlık bıçak saplanması oluyor kasıklarımda hatta ilk hamileliğim bu olunca aklıma gelmişti
Sizdede böyle bir durum varmı
Dün gece yaşadım bu durumu. Uykumda ani döndüm sanki karnıma tekme atıldı. Uykumdan uyandım o anlık sancı ile

Kızlar az önce doktordan döndüm. Çok şükür herşey yolunda. Sat'a göre 9+2 olmam gerekirken 8+6 dedi doktor. Olabilirmiş. Endişelenme herşey çok iyi dedi çok şükür. Ama beni 3 hafta sonra çağırdı tarama testi için. Sizcede 3 hafta geç değilmi. Alıştım ben her hafta gidip bebemi görmeye. Şimdi 3 hafta görmeden nasıl olcak. Normal mi ki bu

Her şey yolunda Allah'ın izniyle öyle düşün iyi düşün. Alıştık tabi o 3 hafta da acaba iyi mi diye düşünür insan

ay eski bi vajili olarak parmak sokmak irrite ediyor beni :) hafif sokup kaçıyorum hemen dsfsff
Çok haklısın
Bundan sonra ayda bir çağıracaklar diye biliyorum gayet normal bir durum

aaa ilk kez duydum. At yat diyorlardı hep :) Atıp uyuyorum hep sabaha az bişi çıkıyor tamamen çıkmıyor da

Ben de eşten devam edeyim kendime işkence etmiyim en iyisi
Benim tüp bebek doktorum hemşireleri üstüne basa basa söylemişlerdi. Öncesinde bilmiyordum benim de mesela atıp yattığımda tuvalete gittiğimde çıkıyordu beyaz halde. Ama öyle dedikten sonra uyguladıktan sonra çok nadir olmaya başladı. Hatta hiç gelmemeye başladı

Doktor bana gece uyumadan at dedi ayağa kalkma dedi. Öyle uyu sabah kalıntıları kendini atar dedi
Bilmiyorum canım benim tüp bebek doktorum ve hemşiresi öyle söyledi içinde erimediğinde tortullar bile oluşturur vajinada dedi. 15-20 dakika uzandıktan sonra 15-20 dakika yürü fitil içinde aktifleşsin dedi hakikaten de öyle oldu sıvı şekilde geldi akıntısı hep

Aaa bunu ilk defa duydum. Doktor gece uyumadan once at demisti bana
Ben günde 3 kez atıyorum. Sabah 7 de. Öğlen 14.00 da akşam 21.00 de. Sabah 7 de attığımda kalkıp yürüyemiyorum uyuyorum mesela uyanınca tuvalete gidince beyaz halde geliyor. Ama 14.00 da ve 21.00 da doktorun dediği gibi yaptığımda yani fitili atıp 15-20 dakika uzanıp kalkıp 15-20 dakika yürüdüğümde asla kalıntılı halde gelmiyor gerçekten.

Merhabalar çok sevindim canım inşallah her doktora gidişinde güzel haberler alırsın

Arkadaşlar herkes hastaneye doktoruna karar verdi mi doğum paketi vs
Yoksa benim gibi kararsız kalan var mı
Benim kararsızlık sebebim tüp bebek hamilesiyim devam eden ilaclarım var her doktor tedavinin devamını doğru yönlendirebilir mi emin değilim
Kan pıhtılaşmam var kan sulandırıcı kullanıyorum doğum riskli oluyor mu bilmiyorum
Fmf hastasıyım yine takip gerektiriyor
Bir de karın içinde yapışıklıklarım var hamilelikte doğumda risk faktörü mü bilmiyorum.
Beni en çok tanıyan teşhisimi koyan tüp bebek doktorumla devam ederim diye düşünüyordum ama hep sezeryan tarihi veriyor herkese. Ben normal doğum şansım varsa denemek istiyorum. Eşim tüp bebekleri normal doğurtmuyorlar riske atmamak için diyor. Tek yol sezeryan mı sizce.
6+5 teyim şimdiden rüyalarıma giriyor doğumum.
Şimdiye kadar iki kere bhcg bakıldı
5+2 de kese gördük
7+2 de kalp sesi duymaya çağırdı. Bunlar dışında kan idrar tahlili vs hiç bir şeye bakılmadı. Sizce normal mi siz ne sıklıkla hangi tetkikleri yaptırdınız.

Merhaba kızlar bugün dra gittim kan sulandırıcı iğne olmam lazım. Raporlu olması lazım dedi rapor yazamıyormuş. Diğer çocuklarda öğrenir öğrenmez başlamıştım iğnelere. Raporu sonradan çıkarmıştık. Kullanan var mı raporlu mu alıyorsunuz sizde. Her yıl bir kural değişiyor anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…