Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Acaba benim de mi oyle hamilelikten mi salgindan mi anlamadim
Sagol canim yaa sana da cok gecmis olsun

Sarimsak bana gaz yapiyor yaa fresh aslinda ama sarimsak gaz yaptigi icin yiyemiyorum gecen canim fasulye istedi gaz yapar diye vazgectim baliktan tiksindim cok degisik

Keton un yüksek çıkması aç kaldığın için. Ben bir ara ketojenik diyet yapıyordum ve keton 2 falan çıkıyordu. Tamam diyordum. Diyetisyenimden öğrenmiştim bu bilgiyi. Kalbini ferah tut lütfen. Hamilelikte keton la birlikte glikoz mu ne yüksek çıkarsa o zaman hamilelik şekeri var diyorlarmış sanırım ama bu bilgi kulaktan dolma emin değilim. Ama keton açlık durumunda yükseliyor onu biliyorum

Doğru bılıyorsun canım benımkı dehıdrasyondan ve istifra etmekten olmuş öyle dedi hemşire.Ah canım inşallah.Şekerden değilde bakteriyel enfeksiyon oldum antibiyotik yedi bebek diye korkuyorum işte ne biliyim.Bide azıcık hareket etsem bebegın oldugu bölgeye sancı giriyor.Allah hayırlısını versin hepimize enn güzelini versin çook mutlu olalım mükemmel bi hamişlik gecırelımm

Canım geçen gün bende öyleydim aşırı bi kusma ve ishal vardı çok korktum hemen acile gittim bağırsak enfeksiyonu olmuşsun dedi doktor bulantı ve ishal önceliyici serum verdi bende bebeğe geçer mi dedim yok geçmez dedi sende güzel düşün lütfen bol sıvı al insanlar covid bile oldu hamileyken kolay kolay bebeklere geçmez diye düşünüyorum Allah korusun onları inşallah

Benim bu rahimle ilgili sorun çıkınca bir arkadaşım şunu dedi; kendine, bedenine ve bebeğine güven. Allah bizlere yardım edecek inşallah

Canımsın yarın doktora tekrar gidecektin değil mi? Herkes kalbinin ekmeğini yer. İnsanlar niyetlerimi yaşar. Sen yüreğini ferah tutmaya çalış güzel arkadaşım benim ben inanıyorum her şey güzel olacak inan sen de. Bol bol dua et. Nas felak oku elim karnının üzerinde iken.

Ben bol limonlu dolma yedim. Dolmadan çok limon vardı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…