Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar yürüyüş yapmaya başlayanınız var mı? Ben kanamalı bir dönem geçirdim riskli diye başlamadım ama Çok şişkinim yürüsem rahatlardım sanki .

Üstüne de kaşar peyniri müthiş müthiş 😅 en çok kilo alan hamişler bu grupta mi olcak acaba ben söz vermiyorum çok yerim 😅😅
Kilo almamak icin cok zorluyorum kendimi ama, soz veremiyorum😂 gecende ya aserirsem diye Turk marketine gittim, ev su an cennet benim icin ama ben kenarda salata kemiriyorum😂

Kızlar yürüyüş yapmaya başlayanınız var mı? Ben kanamalı bir dönem geçirdim riskli diye başlamadım ama Çok şişkinim yürüsem rahatlardım sanki .
Benim de kahverengi akintim var diye doktorum yasakladi yuruyusu de sporu da. Ben de sistim ayni sekilde 🥲 doktorun yurebilirsin demesini bekliyorum, insallah ilk trimester bitince geri donerim 🙏

Benim de kahverengi akintim var diye doktorum yasakladi yuruyusu de sporu da. Ben de sistim ayni sekilde 🥲 doktorun yurebilirsin demesini bekliyorum, insallah ilk trimester bitince geri donerim 🙏
O zaman geldiğinde birbirimizi de gazlayalım o zaman canım Çok iyi olur .Psikolojimizi de kilomuzda dengeleriz hem doğumda kolay olur diyorlar hep yürüyüşle .

Kilo almamak icin cok zorluyorum kendimi ama, soz veremiyorum😂 gecende ya aserirsem diye Turk marketine gittim, ev su an cennet benim icin ama ben kenarda salata kemiriyorum😂
Salata iyi yaa mide bulantısı için de iyi geliyor. ben bugün günlerdir istediğim salçalı makarna günündeyim hamileliği öğrendiğimden beri hiç makarna yememistim bugün çok heyecanlıyım 😅😅😅(yükselen boğa) 😅😅

Selam kızlarr 🥰
Bugün gittim tekrar kontrole 8+1 dim crl 1.45 cm ölçtü 7+5le uyumlu her şey yolunda dedi geçen hafta gittiğimde kalp atışını sadece göstermişti bugün dinledik çok şükür 🥹 şimdi 1 ay sonra çağırdı ya nasıl beklicem ki o kadar cidden zaman geçmiyor sanki hiç 😒

Hanımlar, merak ediyorumda siz eşinize nasıl söylediniz hamile olduğunuzu 🤭 sohbet edelim biraz
Test getir dedim hamileysem seni öldürüm 🤣🤣(kızım 2buçuk yaşında çünkü ) testi yaptım banyodan bi çıkışım vardı ki Allah muhafaza 🤣🤣 tüm gün hakaret rencide ağlama feryâd etmeyle geçti . Sonra beraber biraz ağladık çünkü ikimizde beklemediğimiz bi zamandı ama sonrasında şükredip yola devam etmeye karar verdik . Sağlıkla gelsin

Selam kızlarr 🥰
Bugün gittim tekrar kontrole 8+1 dim crl 1.45 cm ölçtü 7+5le uyumlu her şey yolunda dedi geçen hafta gittiğimde kalp atışını sadece göstermişti bugün dinledik çok şükür 🥹 şimdi 1 ay sonra çağırdı ya nasıl beklicem ki o kadar cidden zaman geçmiyor sanki hiç 😒
İnsan istiyor ki cihazlar evde olsun sürekli bakalım napıyor kalbi atıyor mu diye 😂😂

X