Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Öyle olcagına inanmak istiyorum dokuz ay böyle geçmesin değerlerinize bakıldı mı acaba kan degerlerim de çok mu düşük bu kadar halsizim cumartesi gidicez doktora dicem bakalım hiç halim yok diye
Bende yarın gideceğim ama kan tahlili yapmadı. Sanırım kalp atışını duyduktan sonra yapıyorlar. İlk gittiğimde sadece beta baktı. Bende demirimin düşük olduğunu falan düşünüyorum arada düşüklük yaşıyordum bakalım yarın bakacakmı

Aşılama ile nasıl olur bilmiyorum canım ama adete 4 gün kala 48 olması bence güzel bir değer iki gün sonra 2 kat artmış olmalı ki inşallah da artar. İçini ferah tut bol bol dinlen ve sağlıklı beslenmeye bak . Güzel haberlerini bekliyoruz

Teşekkür ederim canım sabırsızlıktan beklemeyip 2 gün erken yaptım testi düşük olunca stres yaptım cumartesi yapmam gerekirdi testi, normal hamilelikle aynı oluyor aşılama ama erken öğreniliyor inşallah yarın iyi artış olur banada dua edin 6 yıllık bekleyişime mucizeme kavuşayım

Benim önceki gebeliğim de olumsuz sonuçlandı korkularını çok iyi anlıyorum inşallah bu sefer her şey güzel olacak diye düşünüp kendimizi motive etmekten dua etmekten başka çaremiz yok olumsuzluklar yaşadık o da bi tecrubeydi bundan sonrası da öyle olcak diye koşullamamalıyız kendimizi ama işte illa ki bi yanı insanın korkutuyor kendinize meşgaleler bulun sürekli bu konuya odaklanmayın akışına bırakmaya çalışın bence

Öyle yapmaya çalışıyorum internetim yok paket bile yüklemiyorum sırf sürekli bakmamak stres yapmamak için akşamdan akşama eşimden bağlanıp giriyorum buraya ama elimde değil bı kez olunca daha temkinli korkulu oluyor insan rabbim inşallah bu defa tamamına erdirir hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alırız bebişlerimizi

Amin inşallah her şey güzel olacak buna inanalım bol dua edelim

Arkadaşlar sürekli soru soruyorum kusura bakmayın cevaplarınız için hepiniz teşekkür ederim .
Benim gibi çalışan arkadaşlar gripten korunmak için neler yapıyorsujuz ? Malum havalar soğudu ve herkes hastalanmaya başkadı. İş yerimde bu sabah öksürenler hapşıranlar var . Bütün kışta böyle geçecek belli ki biri iyileşiyor öteki hastalanıyor. Biz nasıl korunacaz ? Ben gebeliğimi henüz kimseye söylemedim kalp atışını duyduktan sonra söyleyeceğim. Ama bugün tedirgin oldum çalışma arkadaşlarımın hasta oluşundan

Kızlar selam cmv ıgm pozitif cıkan ve avidite yaptıran var mı? Benim ıgm 1.82 cıktı avidite istedi doktor endişelendim ben de Google da cocugun engelli olacağı falan yazıyo cok korkuyorum

Kızlar selam cmv ıgm pozitif cıkan ve avidite yaptıran var mı? Benim ıgm 1.82 cıktı avidite istedi doktor endişelendim ben de Google da cocugun engelli olacağı falan yazıyo cok korkuyorum
Ben bu söylediğiniz testleri ilk defa duydum doktorunuz mu yönlendirdi nasıl yaptırdınız rutin kan tahlillerinde bakılıyor mu bunlara henüz kalp atışı duyulmadığı için benden hiç kan almadılar

Ben bu söylediğiniz testleri ilk defa duydum doktorunuz mu yönlendirdi nasıl yaptırdınız rutin kan tahlillerinde bakılıyor mu bunlara henüz kalp atışı duyulmadığı için benden hiç kan almadılar
Ben özele gittim doktor verdi bunlara baktırılcak diye ben de devlete gidince oradaki doktora söyledim gebelik tahlilleri var yaptırmam gereken yapalım mı diye. Sağolsun o da erken de olsa yapalım için rahat etsin dedi onu da tanıyorum cunku. Erkenden öğrenmiş olduk işte bi sorun varsa cmv ıgm enfeksiyon demekmiş çünkü. Ona göre takip olcak dedi vs.

Eklentiler

• IMG-20241014-WA0027.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 6
Teşekkür ederim demek ki yapılıyor ben dikkat etmemişim bir sorun olmayınca bir sorun yok diyorlar ben de içeriğe hiç dikkat etmedim o yüzden

Teşekkür ederim demek ki yapılıyor ben dikkat etmemişim bir sorun olmayınca bir sorun yok diyorlar ben de içeriğe hiç dikkat etmedim o yüzden
Yok bu tahlilleri yaptırmadan zaten göremezler içerde bi sorun olup olmadıgını, bence bi danış doktoruna

İnternette hastalık arastırmamanı öneririm nitekim baş ağrısı yazınca bile kansere falan başlıyor gebelikle ilgili yazınca cocugun engelli olabilecegine bağlar o yüzden en güzeli doktora danışmak onu dinlemek

Benim kızım bir haftadır hasta öksürüyor mecburen onla yattım ve kaçınılmaz son oldu burnum akmaya başladı ıhlamur içiyorum meyve yiyorum ve işten gelince dinleniyorum yapacak çok bişey yok maalesef hamilelikte

Zaten bilinçli oldugum için erkenden her seyi yaptırıyorum doktorlara soruyorum tek doktorla da görüşmüyorum ama igm yaşayan diğer kişileri okudum onu yazdım buraya da

Kizlar öncelikle merhaba. Normalde cocuk dusunmuyordum ama tam yumurtlama gunumde kaza yasandi. Sat 20 eylul. Bugun adet olmam gereken gun. Ama olacagimi zannetmiyorum. 2 cocugum var. Henuz test vs yapmadim. Bugun olmazsam yarin test yaparim buyuk ihtimalle. Erken ogrenmek istemiyorum, sonrasinda gunler gecmek bilmiyor cunku eger hamileysem suan 4+0 sezeryan olacagim icin haziranin ortalarinda dogum gorunuyor..

Çok geçmiş olsun. Bitki çayları zararlı imiş. Ihlamur zararlı değil ama herhalde :) doktorum nane limonda zararlı değil demişti

İzmirden katılan arkadaşlarım, kent hastanesi ile fiyat için görüştüm . Arralığa kadar belden uyuşturmalı sezeryan için fiyat kampanyalı 65.000 Tl dendi. Doç vs içe 75.000 Tl . Fiyat sabitlemesi yapılmıyormuş. Biz doğurana kadar nolcak fiyatlar kimbilir

Doğum yakın ise muhasebe işe görüşebilirsin belki sabitlenir fiyat dediler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…