Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada kan tahlillerinizi en yakın laboratuvardan da verebilirsiniz özel hastanelere göre çok daha uygun bilginiz olsun

Ben de beta vermeye gittim tekrar, doktorun giriş yapmasını beklemem gerekiyormuş bende sabırsızım beklemeden çıktım acile gittim. Ordada beta bakmıyorlarmış bu ne yaaa sanki borç istiyoruz bir kan vercez bakcaklar ne sinirler ya. O kadar maaşımızdan kesinti oluyor yapsınlar biz zahmet tahlil fln nereye gidiyor bu paralar

Direk beta bakmıyorlar kasık ağrım var diye gidebilirsiniz muayene olmadan öncede doktora hamile olma olasılığım var diyince bakıyorlar önlem amaçlı

Direk beta bakmıyorlar kasık ağrım var diye gidebilirsiniz muayene olmadan öncede doktora hamile olma olasılığım var diyince bakıyorlar önlem amaçlı
Resmen dolandırıcılık yapcaz yani bir beta baktırmak için, gerçekten rezillik

Arkadaşlar merhaba benim SAT 20 agustos haziran annesi mi olacağım? Mayıs diyende var kafam çok karıştı Doktorumda bir sey demedi.. Ben hangi gruba aitim bilen yanitlarsa sevinirim

Kizlar doktorlar veya acil betaya bakmak icin illa gecikmeyi bekleyin diyo, ben eskidende kan verirken hep gecikmede yalan soyluyordum, 5 gun gecikti diyordum mesela :) oyle yapabilirsiniz ama bazi devletlerin acilinde bakmiyolar betaya. Hastanelerin aile hekimleri oluyor mhrs gun icinde randevu bulunuyor hep o sekilde yapabilirsiniz

Ben direk acilden gidip gebelik için tahlil yaptırmak istiyorum dediğim de direk yaptırıyorlardı. Bazı devlet hastanelerin bakmaması aşşşırı saçma

Arkadaşlar merhaba benim SAT 20 agustos haziran annesi mi olacağım? Mayıs diyende var kafam çok karıştı Doktorumda bir sey demedi.. Ben hangi gruba aitim bilen yanitlarsa sevinirim
O kadar zor bir soru ki bir önceki gebeliğimde SAT 27 Temmuz idi doğumu 3 Mayıs gösteriyordu uygulamalar ben iki hafta önce doğurdum nisan ayında 38.haftada ama çevremde 41. haftada hala doğurmamış olan da çok bence sizin durumunuza eşlik eden bir grubu takip edin sizinle aynı anda aynı şeyi yaşayacak olanları öteki tarafı zaten bir Allah bilir

Ben de devlette acilde baktırıyorum üç seferdir bir tek ilk gittiğimde neden adetini beklemedin dedi çok şaşırmıştım çünkü iki gün geçmişti adet olmam gereken günden ile göre mi değişiyor acaba ya da denk geldiğin doktora göre mi anlamadım ama beta baktırmak bile ucuz bir şey değil ki her seferinde özel hastanelere onca para nasıl verelim

Kızlar merhaba. Betam geçen cumartesi 481 çıktı. Bat 4 ekimdi. Sat yok çünkü pcos um Eylülde regl olmadım.

Ama yumurta çatlaması 20 Eylülde oldu. Doktorum perşembe gel kese görürüm dedi ama hesabıma göre tam 5 haftalık bile olmuyor. Sizce kese görünür mü?

Bir de benim gibi sürekli bacakları ağrıyan var mı?

Benim dün dört bine yakın bir değerdeydi beta ama karından göremedi çok uğraştı alttan muayene ile zor göründü çok küçük dedi ama tabi doktorun da vardır bir bildiği

Siz ne yaptınız SAT aynıydı bizim sizinle yükseldi mi beta
1 ekimde 121 di
3 ekimde 301 e yükseldi ondan sonra daha vermedim hiç kan. Yarın tekrar verip yükselişe bakacağım
7 - 8 haftalıkken bir sorun olmazsa direkt kalp atışını dinlemeye giderim
Siz ne yaptınız

Selam kızlar son durumunuz nasıl benim bugün ara ara yumurtalıklarda ve rahimde gerilmeler oluyor dün gece de oldu biraz sizde oluyor mu böyle son adet tarihim 28 ağustos. Biraz tedirginim.
Son adetim 12 eylül ben de bu hafta öğrendim betam 200 küsür. Sürekli kasık ağrım var açıkcası ben de çekiniyorum. Normal mi bilemedim

1 ekimde 121 di
3 ekimde 301 e yükseldi ondan sonra daha vermedim hiç kan. Yarın tekrar verip yükselişe bakacağım
7 - 8 haftalıkken bir sorun olmazsa direkt kalp atışını dinlemeye giderim
Siz ne yaptınız
Dün gittim ben de en son beta dört bine yakındı keseyi zor gördü biraz çok küçük dedi daha gelmene gerek yok bir daha on gün sonra dedi kalp atışı için bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…