Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar tekrardan merhaba,
Son testimden sonra beklemedeyim.
Yarin adet gunum sabah test yapip size de haber vereceğim

Benımde beta dün 790 dı 2 gun snraya randevum var inaşllah görürüm alttan baktı dimi

Yok alttan muayene olmadm ben 2 gün sonra keseyi görür müsün bilmem ama 4 bin 5binlerde kese görülüyor demişti doktor bana. 2 gün sonra ancak alttan muayene ile bakar karın dan sanmıyorum. Kesin olsun gittiğimde direk karından baksın dersen cuma yada pazartesi git bence

Selamlar, henüz yeni öğrendim hamile olduğumu. SAT 12 Eylül, 7 ekimde test pozitif, 8 Ekimde Beta 224.7 çıktı. Şuan regl döneminde olmam gerekirdi bu sebeple mi bilmiyorum ağrılarım oluyor. Kasılma gibi, gaz sancısı regl ağrısı gibi. Benzer durum yaşayan var mı ?

Ayrıca ne zaman doktora gitmek mantıklı beta 1000 olunca mı ?

senle aynı gibiyiz bende perşembe gidecem inşallah görürüz

Teşekkürler canım

Kese gorununce de sonrasi beklemek ayri sıkıntı, kese gördum henuz ici bos kalbi yok, 3 hafta beklicem smdi

Son adetim 12 eylül ben de bu hafta öğrendim betam 200 küsür. Sürekli kasık ağrım var açıkcası ben de çekiniyorum. Normal mi bilemedim
Siz de erken öğrenmişsiniz. Benim o kasılmalar geçti. Bir çok gebede adet döneminde bu oluyormuş galiba. Bakalım bi dahaki ay olacak mı. Ben öyle olunca elimi ağrıyan yere koyup dua okudum

Bugün 6.haftamız bat 27 ağustos
Ben bu grupta ilk hamile kalanlardanım şuan en önde giden gebelik benim sanırım benimle birlikte iki kişi daha var yarın kalp atışını duyacağız inşallah dediğim gibi midem çok hassas fakat göğüs ağrım bi anda kayboldu 400 Gr kadar kilo aldım

İnşallah benim göguslerim de ara ara sisip iniyo da ondan sordum ama benm adet tarihi 7 eyluldu

Ben direk acilden gidip gebelik için tahlil yaptırmak istiyorum dediğim de direk yaptırıyorlardı. Bazı devlet hastanelerin bakmaması aşşşırı saçma
Arkadaşlar konu dışı olacak ama bu mesajlarınıza çok çok üzüldüm. Son zamanlarda genel olarak tüm insanlara bakıyorum o kadar aceleciyiz o kadar sabırsız ve bencilizki. Her işimiz hemen görülsün istiyoruz ve hep en özel muameleyi görmek istiyoruz. Bir an evvel öğrensek de tatmin etmiyor bi sonraki aşamanın gerginliği başlıyor hemen arkasından. Yani erken öğrenmenin bir faydası yok. Sadece merak gidermiş oluyoruz. Bakıyorum da çocuklarımız da böyle, aceleci tatminsiz ne kadar verirseniz verin mutsuz ve sinirli, bu şımarık çocuklar da anne baba için dert oluyor. Bence biraz yavaşlayalım ve sakinleşelim ne dersiniz? O zaman belki bebeklerimiz de sakin ve iyi huylu olur. Acilleri acil bir durum olmadıkça meşgul etmeyelim. Bugün olmazsa yarın öğreniriz aile hekimimiz var. Sağlıklı günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…