2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Evet doğru kızımın da uyku düzeni karnımdaki gibiydi hareketleri falan bakalım oğlanın uyku düzeni iyi gibi inş bunda zorlanmamkızım gece yatmaz sabah kalkmaz modunda
Ayy inşallah böyle gider, dilini ısır Uyumayan çocuk kadar zoru yok. Benimki gece yatmaz, sabah yatmaz modunda hala

Hiç rahat değilim Arastacım perişan etti beni her an çıkacak gibi bir havası var
Banada erken gelmedi ama emin değilim
Benim mide bölgemden çıkmaya çalışıyor Bazen geriniyor mu napıyor, mide bölgem ve kasık bölgemde aynı anda aşırı baskı oluşuyor. Bir de sık sık hıçkırık tutuyor, ritimli olarak hareketleri oluyor

Evet hıçkırık uzun süredir var, ya itmesinden ziyade cimcikliyor gibi nasıl desem hani idrar yolu enfeksiyonu olur böyle sızlatır yanma olur ya onu yapıyor cidden alttan çıkacak gibi. Midemi saymıyorum zavallı midem
Büyüdüler valla

Ben hala ara ara kusuyorrm şuan o kadar geri çevirdim elim ayağım titriyor

Selam Kizlar Nasilsiniz. Dun söyle bir Ana kucagi aldim. Yavastan hazirliklari tamamlamak uzereyim.cok heycanliyim Dun kontrolum vardi 25+2 819 gr olmus minigim. Saglikla gelsin. Tam bayram uzeri kizcem de hasta oldu. Cocuklar hasta olunca Dunya duruyor.bitsin artik su polen mevsimi mahvolduk. Benim sürekli burnum tıkalı geceleri agzımdan nefes almaktan horluyorum

Canım öksürük sonrası mi oluyor kusma yoksa tiksintiden mi?
Kahvaltı yedikten sonra ćanm mutlaka zorlanıyorum bazen tutuyormm gez su vs ama bazende durduramıyorm şimdi örnek o kusmayi yaşadım şuana kadar hala birşey yiyemedim çünkü göğüs kafesim çok agryo boğazım birde yiyemiyorum

Çok güzel camım güle güle kullansın bende bunla Piercardin Plume o manuel fiyatında daha uygun onu almıştım.Ama bütçem fazla olsaydı bunu alırdım çok övüyorlar inşallah bebişinde sever

Benim bir dakikadan fazla sürüyor çok fazla ittirme hissediyorjm Benim 1 dakikadan fazla sürdüğü çok oluyor pozisyon değiştirmem gerekiyor o zaman düzeliyor ayın 24 ünde kontrolüm var 30+1 olacağım nst isterler mi acaba artık istemezse de ben istesem mi diye düşünüyorum bu kasılma olayından dolayı erken doğum riskinden dolayı çok korkuyorum

Bence gebelik reflüsü gibi kuzum bende öksürükten sonra oluyor nerdeyse doğum yapacagiz ama kusma devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…