2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Günaydın arkadaşlar bez markası hangisini tercih edersiniz oğlumda Prima kulandm sonra değiştirmek istedgimde diğer leri pişik yaptı hangisi ile alıştırirsan öyle gider diyolar tercihiniz hangisi
Goon premium önermislerdi burada. Ben 1 ve 2 beden az az sleepy ve goon alicam sadece. Stok yapmayi düşünmüyorum.

Birde ne fark ettim ben yorulunca bu Bebek güm güm ben çok rahat Ken yok ben tokken yok ben açken güm güm güm
Yorulup şöyle bir uzanayim deyince hareketleniyor benimki de genelde aç tok farketmiyor sanki artık. Çünkü sabahları hareketi ile uyanıyorum çoğu zaman açlıkla alakası olsa o zaman hareket etmez

Bu çocuk dönmüş olabilir mi ya ? Artık hareketleri mide hizamda hissediyorum göğsüme çıktı nerdeyse ve mesanemde korkunç bir baskı var hiç rahat değilim reflüyü saymıyorum bile

Oraya kadar gldikmi ya bn 30 da iniyo diye biliyorum yanlış biliyorum
Geldik valla, zaman su gibi. Ters dönüp hızlı büyüme sürecine girdiler. Şimdi artık yağ oranları artacak, kemikler sertleşecek
Herkesin dönmeyebilir, 32. haftaya zamanı var, hatta belki 33. Ama ben benimkinin döndüğünü hissediyorum.

Dün başka bir doktora gittim plesantayı karnımdan 2 cm ölçtü normal doğum yapmaman için bir sebep yok alttan ölçersem daha fazla bir değer bulurum karından daha az çıkar ölçümler dedi. Diğer doktor alttan bakıp 0.9 milim demişti. Çok şükür çok dua ettim iki haftadır, çok sevindim Darısı benim durumumda olup bekleyenlerin başına inşallah güzel haberler alırsınız sizlerde

Bez içinde ilk doğduğunda hastane molfix takmıştı bir pakette hediye etti, onu kullandığımda poposuna yapışıp kızartıyordu hiç sevemedim. Kendi aldığım beze devam ettim. Ben ilk oğlumda ilk 3 ay prima harmonie kullandım, güzeldi ama fiyatı artmaya başlayınca baş edemem bununla diyerek prima premium care kullanmaya başladım aralarında pek bir fark göremedim neyse onuda beğendim. Daha sonra goon önerildi onuda denedim onuda çook sevdim çok yumuşak dokusu primayla yan yana koyup inceleme fırsatı bulan herkes aksini iddia edemez. Gönülden tavsiye ederim. Ama ben şöyle bir problem yaşadım; gece bez değişimi yapmamaya başladım ben 6. Aydan sonra (eğer kaka yapmadıysa) primada kupkuru sıfır sızdırma ile kalkıyor deli gibi dönmesine rağmen. Goonda sızdırma yaşamadım ama zıbının bezle temas eden kısmı nemliydi, bez dolunca biraz nemlilik vermiş. gece prima gündüz goon olarak yoluma devam ettim. Beyaz tenli hemen kızaran bir cildi var oğlumun ama alerji, pişik hiç yaşamadım marka değişiminde. Bu durum bence bebişten bebişe değişiyor şans işi sanırım.

Vallaha ben benimkini sadcece uyuduğunu hissediyorum gerisi yok

Benim ki aynı aç tok farketmiyo ama bu ara bi sakin ya çocuk fazla kudurmuyo
Hamileyken nasılsa doğunca da öyle oluyorlar. Benimki aşırı hareketli ve çok uyumuyor yaa. Ablası da böyleydi. Mor gözaltı zamanım geldi demektir, gözaltı stick stoğu yapsam iyi olacak

Kızlar 16 mart tarihinde alınmış bebebao şarjlı süt sağma pompası var elimde ve sadece iki kez kullandım.Sütüm azaldığı için mama destekli ve azda olsa emme ile ilerlediğimizden hiç kullanamıcağım için satmayı düşünüyorum.İlgilenen olursa yazabilir.Fatura vs hepsi mevcut.

Hamileyken nasılsa doğunca da öyle oluyorlar. Benimki aşırı hareketli ve çok uyumuyor yaa. Ablası da böyleydi. Mor gözaltı zamanım geldi demektir, gözaltı stick stoğu yapsam iyi olacak
Evet doğru kızımın da uyku düzeni karnımdaki gibiydi hareketleri falan bakalım oğlanın uyku düzeni iyi gibi inş bunda zorlanmamkızım gece yatmaz sabah kalkmaz modunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…