2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Benim bir dakikadan fazla sürüyor çok fazla ittirme hissediyorjm
Benim 1 dakikadan fazla sürdüğü çok oluyor pozisyon değiştirmem gerekiyor o zaman düzeliyor ayın 24 ünde kontrolüm var 30+1 olacağım nst isterler mi acaba artık istemezse de ben istesem mi diye düşünüyorum bu kasılma olayından dolayı erken doğum riskinden dolayı çok korkuyorum
Şimdi bi bölgede toplanıp ittirmekten mi bahsediyorsun oraya yığılıp hareketsiz kalması mı kuzucum ? Bak ikisi farklı şeyler. Bence bi yere dayanması itip orada sabit kalması gayet doğal göbek deliğimden çıkacak gibi itiyor dakikalarca.

Şimdi bi bölgede toplanıp ittirmekten mi bahsediyorsun oraya yığılıp hareketsiz kalması mı kuzucum ? Bak ikisi farklı şeyler. Bence bi yere dayanması itip orada sabit kalması gayet doğal göbek deliğimden çıkacak gibi itiyor dakikalarca.
Hep göbek deliği etrafında yumruk kadar dışarı çıkıyor orası ve öylece kalıyor orda bir hareket olmuyor sonra yavaş yavaş iniyor asagi

Çok güzel camım güle güle kullansın bende bunla Piercardin Plume o manuel fiyatında daha uygun onu almıştım.Ama bütçem fazla olsaydı bunu alırdım çok övüyorlar inşallah bebişinde sever
çok teşekkür ederim 🥰 ben bunu mağazadan indirimli 4850 ye aldım. İşi bitince letgodan yarı fiyatına satarım diye düşündüm 😂

X