2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Herkese iyi aksamlarr tecrubenize dayanarak bir soru sormak istiyorumm. 14+2 ve az once 2 kere sag kasigima sancı gibi igne batmasi gibi bir sey girdi böyle elektrik carpmis gibi oldum hemen gecti normal midir bir kaşınma gibi oldu
Rahim genişlediği için damarlar geriliyo o yüzden cnm aniden batma oluyor çok can yakıyor

Çok iyi gidiyo cnm bebeği hemen şişirip son aylar napcaksın benimde 24+5 te 612 gramdı. Bugün kontrolüm vardı şükür herşey yolunda 26+5 te 955 gram olmuş bundan sonra haftada 150 almaya başlar cnm haftasında öyle sıkma canını

Migrosun taze direkt uygulamasında görmüştüm ben de sipariş edeyim o zaman , sütçüden alıyodum geçmişte yoğurt yapmak için ama sulu oluyodu jersey daha güzel olur bence de

Haklısın uht sütler aylarca bozulmazken günlük sütler 3 günü geçince ekşiyor, doğal demek ki

Kolay gelsin canım sana da. Benim bitmedi kuzum yaa. Dolap içleri zamanımı alıyor cok. O da şundan kaynaklanıyor, ben evimi her mevsime göre konseptli değiştiririm. Örneğin kışın kırmızı beyaz ağırlıklı olur ve buna göre örtülerim ve aksesuarlarım olur, baharda pembeli çiçekli olur, sonbaharda sonbahar ağırlıklı olur turunculu filan, yazın daha çok yeşilli olur. Bu da zamanımı alıyor tabi oldukça Ama bu da benim hobim, dekorasyon merakım var16 tane büyük cam var evde, bunların perdeleri vs var. Hepsi silinmek istiyor ütü istiyor. Yeni bebise göre dizayn istiyor bazı yerler. Esim hafta sonu yardımladı ama onun da kendine göre çok isi var, bahçe 3.5 dönüm ağaçlar ekiyo filan. Hafta içi cok yogun çalışıyor. Bayrama kadar bitirmeyi planlıyoruz bakalım

Kolaylıklar diliyorum kuzum. Ne güzel bir merakın varmış ya kendini çok yorma da sen yine de. Bende öyle yapıyorum inan yormadan kasmadan bir günde yapacağım iş haftami alacak resmen napalim

Kolaylıklar diliyorum kuzum. Ne güzel bir merakın varmış ya kendini çok yorma da sen yine de. Bende öyle yapıyorum inan yormadan kasmadan bir günde yapacağım iş haftami alacak resmen napalim
Hamile olmasam çoktan bittiydi, yavas yavas ben de senin gibi , tabi araya örgü de sıkıştırıyorum. Bitince rahatlıycaz bakalım

Valla çok mantıklı geldi son aylarda daha çok kilo alıyorlarmış darısıda bize olsun teyzesi

kızlar idrar yolu enfeksiyonundan kurtulamıyorum .Daha geçen ay ilaç kullandım ama geçmemiş . Geçiren ve kurtulan var mıı yardım lütfenn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…