2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Hc Care’i ben de duydum. Araştırdım hamilelikte kullanılıyormuş. Dediğin yağlara bi bakayım, sağ ol.

Canım ben şeker yüklemesi yaptırmadım. Onun yerine evde bir hafta sabah akşam açlık toklu şekerimi ölçtüö makine ile. Dün de sonuçları attım güzel dedi doktor

Ne güzel. Ben tesettürlüyüm ona rağmen saçlarım çok canlı ve parlaktır. Hamilelikte daha da güzel olur dediler ama benim tam tersi saçlarım soldu resmen
Ben de tesettürlüyüm hatta ilk aylarda dökülme çok yoğundu. Yaa dedim hani hamilelikte dökülme duruyordu. Sonra bir baktım dökülmüyor

Canım ben şeker yüklemesi yaptırmadım. Onun yerine evde bir hafta sabah akşam açlık toklu şekerimi ölçtüö makine ile. Dün de sonuçları attım güzel dedi doktor
Ben kararsızım canım yaptırasım var ama midem kaldırmaz diye çekiniyorum olmazsa öyle yapıcam bakalım

Selam kızlar. Ne yazabildim nede okuyabildim. Enfeksiyona yakalandım yine serum taktırdım 3 gün antibiyotik kullanıcam bayram öncesi de yoğunum bi iki gün daha buralarda olmicam herkese sarıldım
Caniimcimm geçmiş olsun daha iyi misin? Biz de sana sarıldık kocaman çabucak toparlan insallah

Portakal da şeker oranı cok fazla. Ekmeği de komple bıraksan şekerin düşer canım.

Benimki elmaliydi. Elmali gazoz gibi tadi var ben sevmistim tadini su bile icmeden gittigim icin kana kana içmistim

Oo kolay gelsin 16 tane büyük cam nasıl oluyor ya baygınlık geçirtir insana çok yorma kendini çok sakin yavaş ol yetişirse yetişir birşey olmaz evini çok merak ettim bahçeli büyük bide oh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…