2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Açlık ve tokluk şekerime bakıldı bugün, yarın doktora göstereceğim ama bana yine yüksek gibi geldi.
Açlık 90, tokluk 136 çıktı. Ve kahvaltıda yediklerim: 2 yumurta, 2 tam buğdayı ekmek, domates,1 parça peynir, 1 portakal.
Yani kaçamak vs yapsam şekerim direkt çıkacakmış gibi hissettirdi

Arkadaşlar anadolu yakasında iyi bir doktor uygun orta halli bi hastane önerebilir misiniz? İyi bi kadın doğumcu

Arkadaşlar hamilelikte saç bakım yağı/serumu olarak ne kullanıyorsunuz?
Hindistan cevizi yağı , biberiye yağı kullanıyorum arada . Daha önce boyamıştım o yüzden çok sert saçım. Bir de uçlarına elseve in saç nenlendiricisi spreyini aldım doğal bi ürün değil ama saç derisine temas ettirrmediğim için kullanıyorum. Hc care gördüm alışveriş sitelerinde içinde doğal yağlar varmış onu da almayı düşünüyorum.

Arkadaşlar anadolu yakasında iyi bir doktor uygun orta halli bi hastane önerebilir misiniz? İyi bi kadın doğumcu
Gebze de Medarda uygun doktorlar var diye biliyorum. 800 küsürdü levent hekim isimli doktor. Meryem top diye bi kadın var o da instagramınj aktif kullanıyor . Ben oraya 1 kere gittim acil bi durumumdan dolayı hemşire çok iyiydi kiloma tansiyonuma falan baktı, güleryüzlüydü. Medicalpark a gidiyorum aylardır hiç böyle bi şey yapmadılar bana:)

Kızlar bugün özel ebe ile görüşmeye gittim. Şimdiye kadar kaç kere ultrasoan girdiğimi sordu. 4-5 kere dedim oo baya girmişsin dedi bundan sonra 32-36-40. haftalarda gir sık sık girme dedi. Sonuçta bebeklere ses dalgası gidiyor ve onları rahatsız ediyor dedi. Son zamanlarda girdiğim doğumlarda bebeğin eli ya kulağında ya yüzünde doğuyor dedi. Dünya sağlık örgütü bile hamilelik boyunca üç kere ultrasona girilmesini uygun görüyormuş. Çok şaşırdım.

Gerçekten mi aa acaba o yüzden mi yurtdışında çok fazla girdirmiyorlar

Ay ćanm ya bnde hep böyle sabahları sadece portakal yerine elma inan sanki bir şey yesem uçacak geçen kola icmistm midem çok yandı bir çay bardağı oda sabah açlık tavan olmuştu akşama kadar hep yüksek gösterdi ama caanm cekiyo içeceklerden

Kızlar şeker yüklemesi için içilen sıvı çok mide bulandırıyor mu? Tadı güzel olan marka öneriniz var mı midesi kaldırmayan da çok oluyormuş sanırım Şekerli su aç karnına ağır gelebilir bir de aromalı olanları varmış heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…