2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canımm deneyeceğim inşallah çok teşekkür ederimm emek emek yazmışsın Allah razı olsun

Günaydın, 3 gündür yazamadım, haftasonu yoğunluğu, iş yoğunluğu derken. Herkes çok iyi inşallah. Yarın kontrolüm var, yeni doktorumuza ilk kez gideceğiz. Araştırdım, çok güzel yorumlar vardı, hastane de evime yürüme mesafesinde, içim rahat olacak.

Diğer hastaneden çıktığıma dün bir kez daha sevindim, saçma sapan şeyler geldi başıma. Kesinlikle Erdem Hastanelerinden uzak durun. İkili tarama testi için hem benden para aldılar, hem özel sigortadan provizyon almışlar, dün farklı bir konuyla ilgili arayınca fark edildi. İyi ki dedim bırakmışız, bunlarla uğraşmak zorunda kalacaktık yoksa.

Benim de minik bir egzamam çıktı hamileliğimin 2. 3. ayı gibi hala da duruyor. Doktorum nemlendiriciden başka hiçbir şey kullanamayacağımı söyledi canım

Benim de minik bir egzamam çıktı hamileliğimin 2. 3. ayı gibi hala da duruyor. Doktorum nemlendiriciden başka hiçbir şey kullanamayacağımı söyledi canım
Aslında egzama kremlerinin çoğu kortizonlu oluyor bence ondan kullanma demiştir ama coresatin sarı olanı kullanıyordum ben kortizon yok içinde, cildiyeye bu sorulabilir bence, kadın dogumcu bilmez bu krem içeriklerini

İnşallah. Size de geçmiş olsun. Kanamam durdu da ilacı kesince tekrarlıyor

Bebeklerin hareketlerini hisseden var mı? Varsa kaçıncı gebelik ve haftadasınız merak ediyorum.
Benim 17.hafta 2.gebelik sanırım çok az hissettiriyor ama kendimi iyi dinleyince..

Kızlar ne isim düşünüyorsunuz ? Benim aklımdakiler şimdilik.
Larin
Nupel
Devin
Benim de Evin
Sanki Devin uyumlu
Hangisi kulağa güzel geliyor hepsinin anlamı da güzel

Kızlar ne isim düşünüyorsunuz ? Benim aklımdakiler şimdilik.
Larin
Nupel
Devin
Benim de Evin
Sanki Devin uyumlu
Hangisi kulağa güzel geliyor hepsinin anlamı da güzel
ayy bu mesajı görmedim sabahtan berı harıol harıl ısım dusunuyorum size sorayım dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…