2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok teşekkür ederim öyle bir oldum ki artık iki saate bir ağlıyorm birde çenem şişmiş ya kulağim başım zonkluyo

Geçmiş olsun kuzum çok şükür bebek iyiymiş enfeksiyon antibiyotik halleder Allahım izniyle

Kızlar benim de sarı mı desem açık yeşil mi desem akıntı geldi benimde önceki idrar yüksek çıkmıştı ama doktor ilaç vermedi şu iç dedi enfeksiyon yapar mı böyle

İdrar yaparken yanman varmı cnmm Dr bugün antibiyotik enfeksiyon dan daha kötü dedi
O yok canım ilk defa yeşil gibi geldi akıntı olmadı tahlil yaptırıp doktora gideceğim.İdrar tahlili mi kan tahlilinde mü çıkar bir de sağlık ocağına gitsem yaparlar mıki?

Bende
Bende aynı durumdayım vallahi. Oh diyodum ilk üç ay bulantıdan canım çıktı ama sigaradan kurtuldum. Bulantılar kesildi geri geldi ne yapıcam bilmiyorum. zor ya hepimize kolaylıklar şu dönemde

Çok çok geçmiş olsun. Acil şifalar bir an önce

Canlı kefir alıp onu sürekli kendin mayala iç, ben de diyordum ki neden biz Muştayken egzamam kaybolmustu oranın suyu mu iyi gelmişti ki vana geldim egzamam geri geldi, geçenlerde kefir siparişi verdim canlı maya, sonra faydalarını okurken egzama sedefi yok eder yazıyordu orda jeton düştü benim, muşa atanmistim ilk, 7 ay kaldık o kadar güzel sütü olan bir sütçü vardı ki yoğurt kefir her şeyimi mayaliyordum ve rastgele de yapsam oluyordu bı dünya kaymak cikiyordu taş gibi yoğurdum oluyordu süt iyiydi çünkü, vana geldim asla tutmadı hiçbir şeyim biraktim hepsini, asla kaymağı bile çıkmıyor aldığım sütlerin, yine başladım mayalamaya ama ogrencilerimden birinci elden süt almak seneler sonra aklıma gelince yeni başladım ben de geçen hafta bakalım egzamam benim de iyice ilerledi bu aralar, kefirin faydalarını oku bı kuzum bence ondan geçmişti Muşta keramet yoktu

Canım pembesi de vardı
Görmemistim canım ben renkli sevmiyorum şeffaf hoşuma gidiyor belki yenilerim diye düşündüm de bizim kuvet setini, 5 sene kullandık yeter bence bir yandan biseyi de yok ama eskisi kadar cam gibi şeffaf değil artık tabi plastiği hafif deforme oldu zamanla

Kanama olunca coraspini 20. Haftaya kadar keser progestan ve prolaton iğne verirler şuna seninle aynı durumdayım bu 4. Bebeğim ilk Oğlumdada gebelik zehirlenmesinden dolayı sezeryan oldum maşAllah büyüdü dikkat et sende bende yatıyorum hala progestan kullanıyorum 20. Haftaya kadar devam edecekmişim yeter ki sağlıkla doğsun lar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…