2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bebeklerin hareketlerini hisseden var mı? Varsa kaçıncı gebelik ve haftadasınız merak ediyorum.
Benim 17.hafta 2.gebelik sanırım çok az hissettiriyor ama kendimi iyi dinleyince..
ben de bunu sormaya gelmiştim. bende mi anormallik var acaba. 16+4teyiz 3-4 gündür geceleri hissediyordum ama bugün sürekli hissediyorum karnım hep pıt pıt oynuyor. normal mi bu kadar hissetmek? gaz diyeceğim ama gerçekten değil ayırt edebiliyorum da.. kafam çok karışık :')

Bugun benimkide kıpır kıpır sanırım yan yatıyor hem sagdan hem soldan hissediyorum bi el bi ayak girişiyo bana hissedersin canim zaten ayırt ediliyor 16dan sonra

Kızlar bende 16+4 oldum geçen hafta hissediyordum bu hafta fazla hissetmedim
Ya tam anlamıyla gerçek tekmeler ne zaman hissederiz acaba bir an önce gelsin inşallah

ayyyy çok sevindimm :')))) oynaşsınlar yaa hissetmek çok güzel
Kesinliklee bu hissi cok özlemişim ben bide bi kac gündür hissetmiyordum tedirgin olmaya başlamıştım bugun saglik ocagina gidip kalp atışlarını dinleyeyim diyordum ki dün akşam korkumu hissetti heralde miniğim ben iyiyim merak etme der gibi tekmelere başladı cok şükür

kızlar bebişler daha minnak olduğu için alanları var yer değiştiriyorlar. vurdukları yer değişiyor bu yuzden bazen çok hissedip bazen noluyor dıyoruz.

B BirNBirE canım cinsiyet kesinlesti Errrrrrrrrkekkkkkkk kontrolümüz de iyi geçti perinatologa gittiğim için baya ayrıntılı organlarına bakıyor her seferinde ben bir sıkıntı göremiyorum dedi, şuan 16+2 deyim bilin ne zamana çağırdı 22+1 de detayliya gel dedi bu adam beni bu 6 haftada bir cagirmalariyla deli edecek

bende 17+ 5 te başladım hissetmeye o günden beri durmadı maşallah sabah öğle akşam burdayım diyor

Hafiften belirti vermeye başlıyor. Önce su varmış gibi olur karında. Sonra kelebek uçar. Sonra da dokunmaya tepki gösterir. Bekliyorum ben de hadi bakalım

rüzgar arın ısmını begendım bugun fıkır değştirmezsek ama bizim soyadımız da çok uzun nasıl olcak bakalım son hali
Benim ilk oglumda diycem artık ilk oğlumda da rüzgarı çok istemiştim soyaddan kurtarmadi battı soyad ile aşırı saçma oldu, gel soyadı değiştirelim diyorum eşime güzel soyad bulamıyoruz

maşallah canımm çok şukur sen de öğrendin bizi niye bu kadar beklettiler yaa ben cuma gunu baska dra gitmeseydım 20 haftada öğrenecektim

maşallah canımm çok şukur sen de öğrendin bizi niye bu kadar beklettiler yaa ben cuma gunu baska dra gitmeseydım 20 haftada öğrenecektim
Aslında benim doktorumun çağırma sıklığında problem var 11+4 te çağırmıştı sonra 16+2 şimdi 22+1 11+4 te erkek gibi ama küçük daha diğer gelişinde net söylerim demişti bu sefer yüzde yüz erkek dedi randevu bu kadar bekledi cinsiyet değil aslında

ben neredeyse haftada bir gittim göstermiyor da göstermiyor başka bır sey demedı bakmadın kı göstermiyor dedım bır keresınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…