2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Böbreğimde hafif kristalleşme görüldü. Doktor bol su içmen yeterli olur dedi ama içim rahat etmiyor. Gebelikte böbrek sorunlari cok yerlesikmis galiba. Bildiginiz dogal ve zararsiz bir cozum varsa doktoruma danisacagim.

Kız olsa ismi belliydi ama erkek olunca içime sinen bir isim bulamadım 🤔
ben de ata diye düşündüm ama şu an hiç içime sinmedi. toprak ve evren bi aklımıza geldi. unisex isim istemiyoruz aslında deniz ismini çok severim. arapça isim olmasın, çok uzun olmasın, tek hece olmasın diye diye isim kalmadı :KK70:

Gebelik etkileri bel bacak mide yanması hepsi tamam ama gerçekten enfeksiyon iltihap çok acı canı çok yakıyor insanın bn şimdi bu antibiyotiğe başladım nasıl huzursuzum anlatamam ama kulanmasam acidan duramıyorum
serklajdan sonra bir hafta kullandım maalesef anlıyorum seni cnm

ben de ata diye düşündüm ama şu an hiç içime sinmedi. toprak ve evren bi aklımıza geldi. unisex isim istemiyoruz aslında deniz ismini çok severim. arapça isim olmasın, çok uzun olmasın, tek hece olmasın diye diye isim kalmadı :KK70:
rüzgar arın ısmını begendım bugun fıkır değştirmezsek ama bizim soyadımız da çok uzun nasıl olcak bakalım son hali

Kızlar afedersiniz sümüksü uzayan akıntısı olan varmı aranızda normalmi acaba önceki gebelikte bu kadar yoğun değildi o yüzden endişelenmelimiyim acaba bilemedim

X