2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ay hep öyle işte. Bende çok çok zorlanıyorum. Senin gibi önden bırakmış olsam öyle olmazdı belki. İlk üç ay çılgınlar gibi bulantı ve kusma yaşadığımdan pek aklıma gelmiyordu. Ne zaman bitti bulantılar o zaman düştü aklima valla

Şimdi corasprin diyince ondan şüphelendim ben, böyle bir durumda bişey demek de yanlış oluyor ama kendi yaşadığım olayı anlatayım iğne artı ecoprin ile gidiyorduk biz başta, kanama yaptı o bende, doktor değiştirdim o da iğne de hap da kanama yapar dedi, bana onları kestirdi kanamalarim lekelenmelerim geçti ama şimdi sende preeklemsi yine olur diye korkuldu sanırım ondan başlandı bu hapa, ne desek yanlış olur.. Doktoruna güveniyor musun guvenmiyorsan sen de benim gibi doktor değiştir birkaç doktordan akıl al bakalım biz bilgileri kısıtlı kişileriz, bir de içmeyi dene progestani, ben de fitil olarak daha faydalı diye biliyorum ama duphaston yazmıştı doktorum bana en son onu hap olarak içtim o zaman iyi gelmişti, ondan önce fitil gibi progestan kullandım ben doktora sormadan o kesmemisti kanamayi sadece 2-3 saat idare ediyordu beni nedense

Benim yarın erkek kesin derse doktorum ben de Hürrem gibi video paylascam iki oğlanla
Ya cinsiyet önemli değil aslında ama iki sene önce daha aklımda bebek fikri bile yokken plajda bir kadın gördüm yaslicana. Böyle iki tane boyunca oğulları geldiler bir bira açıp annelerine uzatıp yanına uzandilar. Bende hemen yanlarında şahit oldum. Kadın ay ben sıkıldım deyince hemen üst üste soru sordular annecim ne istersin diye. Kadın da uzak bir koya gitmek istedigini söyledi. Güneş batmak üzereydi. Hemen toplandılar gittiler kadının istediği yere. Bir özendim anlatamam. Kadının boyunca ogullari vardı çok çok hoşuma gitti. Keşke benimde oğlum olsa dedim icimden sadece. Allah da nasip etti

Erkek çocukları gerçekten anneye aşırı düşkün oluyor bu bir gerçek kızlar babaya düşkün oluyor derler ben de küçükken babaciydim sonra anneci oldum ama sanırım bı 18 yaşımdan sonra falan

Kızlar ergenlikten sonra anneci oluyor genellikle sanki ben hep anneciydim çok çok küçüklüğümü bilemem tabi de. Annem çok erken anne olmuş beni de en yakın arkadaşı yapmıştı belki de ondan. Zaten erkenden de göçtü gitti. Böylece sonsuza kadar anneci oldum.

Ay zaten bir videosu vardı yine erkek olacak diye görünce kendimi gördüm gerçi benim ilk bebişim olacak ama kendimi hiç kız annesi olarak düşünmemiştim
Ben de pembe delisi biriyim Çok severim pembeyi hep kızım olcak sanıyordum evdeki prensesliğim devam edecek en azından kız kardeşi olana kadar

Sevgili annelerim selamlar, bir şey danışmaya geldim benim egzamam var , şu anda da tekrarladı bepanthol sensiderm aldım , acaba hekimine bu kremi sormuş olan var mı güvenli mi ? Eczacı net bir şey söylemedi doktoruma da şimdi ulaşamadım , eğer bilgisi olan varsa beni de bilgilendirirse çok sevinirim

İlk gebeliğimde takibinde olduğumuz doktor şehir değiştirdi biz şu anki doktorumuzu son anda bulduk ki, teşhisi zaten o koydu da bebeğim kurtuldu. O sebeple baya güveniyorum. Her adımımı doktoruma soruyorum zaten. Hani birileri yaşamıştır bu durumu ne tür süreçlerden geçti merak ediyorum. Coraspini 4-5 haftalıkken başladım. 32 ye kadar devam edeceksin dedi. Kanama olunca bugün itibariyle kestim. Bakalım inşallah preaklamsi de olmam kanama da durur. Kasığımda ağrı sızı oluyor bazen sanki bebek çok çok aşağıda baskı hissi veriyor.

Haber et kuzucum güzel haberlerini bekliyoruz

Güzel sonuçlarla gel inşallah kuzum

Ne durumdasiniz umarim hersey iyidir?
Hepinize teşekkür ediyorum kızlar şükür bebeğim iyimis çağrılma sebebim enfeksiyonm çok fazla yüksek miş crp alınmıştı en son birde daha çok geciktirme demek için idrar temiz dedi ağzımda dis etlerinden dedi o zaman diş aciline yolladı onlarda bu ilacı verdi antibiyotik kulanacm biraz korkuyorum çok yüksek dedi enfeksiyonun

Bu tatlış durumu şu an yaşıyorum oğlum 15 aylık ve babasına satılınca kızıyor bizden uzaklaşıp ağlıyor. İkimiz aynı anda çağırıyoruz bana gelip sarılıyor.

Doktorum dediki seni unutmadm bir türlü inanmasitin gebe olduğuna hala bakarken ekrana orda demi diyon

Eklentiler

• IMG_20240205_192655.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 23
Cok gecmis olsun crp kac cikmis

Canım geçmiş olsun. Çok şükür güzel haberle geldin. Uzun zamandır diş sorunu yaşıyorsun artık 2. Trimesterdeyiz yani bircok işlem kadın doğumcu onayiyla yapılıyor. Enfeksiyonun zararı antibiyotikten fazla. Umarım hızlıca düşer kanındaki enfeksiyon da. Bende antibiyotik kullanmak zorunda kaldım ama hepsini içmedim valla ama ne yalan söyleyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…