2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
ne güzel yaa, ben iki merdiven çıkınca nefes nefese kalıyorum. dağ bayır yürüsem ne olur bilmiyorum. tabii yıllardır içilen sigaranın da çok etkisi var (((

Yazık yavrum valla öyle haklı sebepleri varmış ki odasında yatmamak için. Biraz takılsın bakalım kuzum kardeşi ile birlikte geçerler
Bir de geçen sene şubattaki depremden sonra ben çocuğu diğer odada yatirmak istemedim benden de kaynaklandi tam odasındaki büyüyen beşiğin korumaliklarini çıkarttık ben Spidermanli nevresim falan aldım, güzel bulutlu duvara asılan gece lambası aldım aplik tarzı tam dedim odana geçer misin bunları yapsak falan yatağının yerini değiştirdik vs son bir kargo bekliyordum Maraş depremi falan evet biz çok uzaktaydik ama çok etkilendim ben, orda konuşan bazıları çocuk diğer odadaydi gitmeye fırsatım olmadı kurtaramadim çocuğumu falan demişti o beynimde döndü durdu Allah korusun deprem olursa çocuk diğer odada olursa ya yetisemezsem diye panik atak oldum kalsın dedim odasında yatması ama belki eylüle kadar falan o korkumu biraz daha yenerim tek başına çocuğu diğer odaya uyumaya gondermek korkulu rüyam oldu ama bu bendeki sağlıklı düşünce şekli değil bunun farkındayım yenmeye çalışıyorum

Ben hamilelikten önce pilatese gidiyordm. 3. Aydan sonra tekrar basladim cok iyi geliyor. Ozellikle sırt agrilari icin birebir.

Öyle haklısın ki canım benim. Benim tüm ailem gaziantepteydi. Kardeşimin eşi ise doğum yapmak üzereydi. Kabus gibi geçen bir haftanın sonunda gidebilmistim Gaziantep'e. Gerçekten herkes birarada kalmak istiyordu. Ülke deprem ülkesi nerde olacağı belli değil, Allah bir daha yaşatmasın.

Ben inşallah yarın kesin olarak gelcem bana erkek gibi ama küçük daha bidahakine net söylerim demişti, ikinci oglus mu geliyor bakalım yarın netleşir diye düşünüyorum 16+2 oluyor

Eve walking padlerden aldin yürü katla kaldır. Günde 30 dk 1 saat yürüyorum

Ben hamilelikten önce pilatese gidiyordm. 3. Aydan sonra tekrar basladim cok iyi geliyor. Ozellikle sırt agrilari icin birebir.
ay evet ya sırt ağrısı ve kuyruk sokumu ağrısı yeni başladı bende de. aslında bi pilates seti almıştım zamanında, hiç yüzüne bakmadım bu zamana kadar. kısmet bu zamanaymış bi açayım ben onu eve gidinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…