2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
ben maalesef günde bir iki tane hala içiyorum doktorumla görüştüm şimdilik bir sorunun yok ama keşke içmesen diyor tabi haklı olarak
Sende haklısın doktor da haklı malesef. Keşke hiç başlamamış olsaydık da napalim. İnsan ister istemez bir yoksunluk çekiyor. Gerçi yasadigimiz şehirlerin havası da tertemiz değil de. Kuzenim 9 ay sigara aserdim dedi, 9 ayın sonunda tekrar içmeye başlamasına şaşırmıştım. Demek ki ara veriliyor bırakılmıyor bu meret

@BirNBirE canım sonunda cinsiyet gösterdi edepli çocuğum bugün gayet açık nettik maşallah Oğlum oluyormuş senin dediğin gibiii artık bazı erkolar kapatılmasa olur muuu
Sağlıcakla gelsin oğluşun erkolar kapatılmasin tabi ya. İki erkek yeğeni, iki erkek kardeşi eee bir de ogluşu olunca hep açık kalsın diyorum ben

Hangi marka model aldın canım bende eliptik bisiklet var o şuan zaten olmaz, yürüyüş bandım olsaydı diyorum da eşim diyecek ki eliptigi hallettin sıra yuruyus bandında mi
Ahshha erkeklerin genel söylemi değil mi ama? Adı walking pad. Ben riskli gebeligim. Yalniz disari cikamiyorum. Biz de böyle bir cozum bulduk.

Ben rüyalarımda içiyorum arasıra o yetiyor ben hamilelige karar verince bırakmistim Nisan ayında, Mayıs ayında hamile kalmıştım Ağustos 15 te kürtaj oldum, kürtajdan gelirken eşime demiştim falanca bakkala sur arabayi böğürtlenli olandan alcam diye bişey diyemedi gitti aldı sonra başladım onunla 1 ay içtim Eylül'ün 15 inde adetten sonra bıraktım geri 2.adetten sonra deneriz tekrar vücut arinsin diye, 15 Ekim son adet tarihim oldu bıraktım, bı kez kanama vs olunca moralim bozuldu sakladigim bir paket vardı ondan bir tane aldım yaktim ama icemedim çok kötü geldi tadi sondurdum geri.. benim aklımdaki tat ile o gün içtiğim o tat aynı değildi bir kez çekip sondurmus oldum ama o aklımdaki tat rüyalarımda neyse geceleri rüyalarda içiyorum işte oğlumdan önce de içiyordum hamile kalmadan bırakmıştım onda da, 2 yaş 7 aylık oldu emmeyi bıraktı sonra ben de yine başlamıştım yok yemekten sonra yok çaydan sonra derken 1 pakete çıkmıştı günde.. Yine başlarım ben kendime hamileyken ve emzirirken güveniyorum ama ikisi bittikten sonra güvenmiyorum..

Minnosumun bezleri geldi oğlum arabadan eve o büyük paketlerden birini taşıdı bize vermedi, dış kapının önünden de içeri kendisi bir heves taşıdı dizdi kardesimin bezleri gelmiş diye çok mutlu Allah'ım hevesini kursağında koymasın inşallah öyle mutlu hevesli heyecanlı açtı dizdi ki yaşasın kardeşim dogacak artık diye diye 6 aylık bez stoğu sanırım

Eklentiler

• IMG_20240205_145035.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba beni de listeye ekler misiniz?
Yaş 29
İkinci çocuk
Sat 13.11.2023
Kese 6+5
Kalp atışı 7
Cinsiyet kız
Tahmini doğum 19.07.2024

Hanımlar merhaba ,hesap açmadan önce takip ediyordum hep burayı.
Sorularım var belki biraz yardımcı olursunuz diye açtım.
17 haftalık olduk biz. Önceki gebeliğimde preaklamsi(gebelik zehirlenmesi) geçirdim bebeğimi erken aldılar. 1 kg doğdu küvözde kaldı 1.5 ay. Çok şükür sağlığı yerinde şu an.
Onda kanamam 8.haftadaydı ve aşırı yoğun kırmızıydı. 2-3 gün sürdü. Dinlenip ilaç alınca geçti. Kesenin etrafında açıklık vardı zamanla kapandı. Neyse
Bu gebeliğimde de 16.haftada yoğun geçen birkaç günün ardından iç çamaşırımı kirletmiş kadar kahverengimsi akıntılı geliyor. İğne verdi doktor 3 gün arayla iki tane ve progestanı fitil olarak aldım. Kanama durdu 17.haftada yine hafif hafif oluyor. Bugün yine iğne verdi 20.haftaya kadar fitile devam dedi. Bu arada coraspin kullanıyorum onu 5.ayda devam ederiz bırak dedi.
Bebekte sıkıntı yokmuş rahim ağzından kaynaklanıyor olabilirmiş. Düşük tehlikesi dedi yine de ağır kaldırma ilişki yasak bol dinlen.
Var mı böyle durumlarınız sizin de ? Ya da önceden yaşayan var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…