2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Masallah kuzuya kapasitesi varmış. Ben de kucuk yastan itibaren her gece kitap okudum. Okumayi öğrenmesine ragmen hala yatmadan bir tur bana okutur ama benimkinin okumasina yazmasina etki etmedi. Zamaninda ogrendi hepsini. Cenesine vurdu sadece. Aşırı cok konuşuyor

Her çocuk aynı gelişmez ama emin ol okuduklarının meyvesini toplayacaksın. Bir çocuğa en büyük yatırım kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktır.

Her çocuk aynı gelişmez ama emin ol okuduklarının meyvesini toplayacaksın. Bir çocuğa en büyük yatırım kitap okuma alışkanlığı kazandırmaktır.
Umarim kazandirabiliriz canım. Aliskanlik kazanmasi okumaktan zevk almasi bambaska bir sey. Esim de ben de farkli alanlarda okumayi cok severiz. Evde de her daim ellerimzde bir kitap bulunur. Onu gorerek büyüdü ama kendisinin boyle bir aliskanligi olacak mi? Okumayi sevecek mi hala merakla bekliyorum

Çocuk her ne kadar kendine ait mizaçla doğsa da büyük oranda ailenin yansımasıdır. Ne görüyorsa onu yapar. Hiç merak etme okumayı sevecektir.

Ay aferin valla ben buradan gurur duydum

Günaydın güzel anneler ben nerdeyse 18 haftalık oldum ama hala çok sık idrara çıkıyorum bu durum çok yoruyo beni nedendir ki acaba var mı benim gibi çok sık idrara çıkan enfeksiyon falan da yok ama bebek yukarı çıkmadı diye mi anlamadım

Bu arada benim de ilk okuduğum kelime AEG dir buzdolabı markamız. İlk çocuk olunca üstüme çok düşmüşler sanırım. İlkokul öğretmenim kızmış ama aileme okulda sıkılıyor şimdi napacagiz diye. Kadın cort diye farketmisti ama. Millet çizgi çizmeye çalışırken ben bitirip oturuyordum öyle. Gel bakayım yanıma dedi bir gün, öğretmen masasına çağırdı beni. Eskiden dolap olurdu öğretmenin arkasında şimdi var mı bilmiyorum. Şu kitabı ver dedi, alip masasına koydum. İçinden random bir sayfa açtı ve oku dedi. Okuyunca kitabı verdi git bunu oku velin de yarın okula gelsin dedi. Anneme sitem etmiş sıkılacak vs diye. Tabi bunları büyüyünce anlattılar bana da

Bndede ikili yapıldı ama üçlü değil oňun yerine dörtlü tarama istedi yaptm niye öyle yaptı anlamdm biraz korktum açıkçası direk onu istemesine

Günaydınlar bnde hala çok sık çıkıyorm özelike geceleri

Aynı sorun bende de var. Eşim çişli diyor bana bende iki üç kere idrar verdim enfeksiyon vs de yok. Zaten aşırı da şiş hissediyorum kendimi özellikle yemeklerden sonra. Her yerim sıkış tepiş gibi

2li ve renkli olanı önemli diye biliyorum organ gelişimine bakılıyor renklide

Kaçta gideceksin canım içini ferah tut, sonuç için demişlerdir muhtemelen, kötü dusunme hemen

Bndede ikili yapıldı ama üçlü değil oňun yerine dörtlü tarama istedi yaptm niye öyle yaptı anlamdm biraz korktum açıkçası direk onu istemesine
Belki daha detaylı bir testtir o sebeple istemiştir yada doktora göre değişiyordur. Korkma bence. İnşallah sağlıklı sıhhatli doğacak bebişlerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…